Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Magazin Buse İskenderoğlu'nun derin yırtmacı dikkat çekti - Magazin haberleri
    1

    Habertürk'ten Akif Yaman'ın haberine göre; sezonun komedi filmlerinden 'Hemen Döneriz'in Mecidiyeköy'de yapılan galasında ünlü akını yaşandı.

    2

    Filmin galasına oyuncu kadrosunun yanı sıra Ümit Karan, Aslı Tandoğan, Saruhan Hünel, Açelya Topaloğlu, Selahattin Taşdöğen, Serhat Onat, Selçuk Kılınç, Hakan Eksen, Ümit Okur, Kenan Acar gibi isimler katıldı. Film gösterimi öncesi basın mensuplarının karşısına çıkan ekip, soruları yanıtladı.

    3

    "RÜYA TAKIMDAN GÜZEL BİR İŞ ÇIKTI"

    İlk sinema filmi yapımcılığı olan Gökhan Mumcu’nun heyecanı dikkatlerden kaçmadı.

    Mumcu, duygularını, "Hem eğlendik, hem iş ürettik. Çok yorulduk, izleyici ile buluşturacağız. Çok heyecanlıyız, umarım izleyici beğenir. Benim ilk filmim, bakalım neler olacak... Ben yapımcı olarak setlerde başımıza gelen olayların bu filmde başımıza gelmemesi için gece gündüz çalıştım. Umarım karşılığını alırız. Biz çıkan üründen memnunuz. Benim tabirimle; rüya takımdan güzel bir iş çıktı" şeklindeki sözleriyle ifade etti.

    4

    "ÇOK KEYİFLİ BİR FİLM ÇEKTİK"

    Filmde bir psikiyatristi canlandıran Burak Satıbol, "Çok keyifli bir film çektik. Harika yerlerde güzel bir film çektik, çok eğlendik. İnşallah izleyici sever" dedi.

    5

    "İNŞALLAH GİŞESİ ÇOK BOL OLUR"

    Sosyal medya ile ünlenen ilk başrol deneyimi olan Murat Genç, "Güzel bir ekip, samimi bir iş çıkardık. İnşallah gişesi çok bol olur" ifadelerini kullandı.

    6

    DERİN YIRTMACI DİKKAT ÇEKTİ

    İlk sinema filmi için kamera karşısına geçen eski Türkiye güzeli Buse İskenderoğlu, iddialı kıyafeti ile dikkat çekti.

    7

    "BİZ ÇOK EĞLENDİK"

    İskenderoğlu, duygularını "Çok güzel bir deneyim oldu, biz çok eğlendik. İnşallah seyirci de bizimle birlikte çok eğlenir" sözleriyle ifade etti.

    8

    "UYUMU YAKALADIK"

    İşler Güçler dizisinde yıldızı parlayan, filmde başrolü üstlenen Kadir Polatçı, "Burak Satıbol ve Ayhan Taş ile birkaç projede beraber çalıştığımız için daha da kolay oldu. Diğer arkadaşlarımızla uyumu yakaladık ve film koptu gitti. Umarım izleyici de sever, gişesi bol olur, filmin hakkını alırız" dedi.

    9

    Galaya yakın arkadaşı Gökhan Mumcu'ya destek olmak amacıyla katılan oyuncu Aslı Tandoğan, samimi açıklamalarda bulundu.

    10

    "İZLEYİCİYE KIZMIYORUM"

    Tandoğan, "Bana bu filmden teklif geldi ancak tarihler uyuşmadı. Bir sonraki filmde oynama sözü verdim. Benim 'Söz Vermiştim' filmi vizyona girdi ve hemen çıktı. Okullar tatil olunca bizim filme ilgi çok azaldı ve vizyonda çok kısa süre kaldı. Bende bir anne olarak çocuğuma vakit ayırıyorum. O yüzden izleyiciye kızmıyorum, zamanlama yanlış oldu" diyerek filmi hakkında öz eleştiride bulundu.

    11

    "DESTEĞE GELDİM"

    Arkadaşı Kadir Polatçı'ya destek olmak için gelen eski milli futbolcu Ümit Karan, "Türk sinemasının gelişmesi adına böyle yapımlara destek verilmeli. Ben de sinemanın yaşaması adına desteğe geldim. Umarım gişesi bol olur" şeklinde konuştu.

    12

    Buse İskenderoğlu