Cem Yılmaz: Ben bu mesleğe gözümü verdim
Ünlü komedyen Cem Yılmaz, son gösterisinde gözündeki rahatsızlıktan bahsetti. Sağ gözünde yüzde 50 görme kaybı olduğunu belirten Cem Yılmaz; "Zeki Müren nasıl kalbini verdi sizlere, ben de bu mesleğe gözümü verdim" diye espri yaptı
!["Ben bu mesleğe gözümü verdim"](/images/dummy/placeholder-image.gif)
Geçtiğimiz günlerde Cem Yılmaz, sağ gözünde yüzde 50 görme kaybı yaşadığını söylemişti. Ünlü komedyen, son gösterisinde bu rahatsızlığını espri konusu yaptı.
Cem Yılmaz; "Retina yerinden ayrılmış. Sağ gözüm yüzde elli görmüyor" dedi. Yılmaz, sağlık sorununa ilişkin konuşmasının devamında; "Meslek ağabey. Ben işte bu mesleğe gözümü verdim. Zeki Müren nasıl kalbini verdi sizlere ben de gözümü verdim yani. Tek harfle yırttım" ifadelerini kullandı.