Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
  • Habertürk Android Uygulaması
  • Habertürk iPhone Uygulaması
  • Habertürk Huawei Uygulaması

Çukur 42. bölümü ile geçtiğimiz akşam yani 12 Kasım Pazartesi günü Show TV'de ekrana geldi. Yayınlandığı her gün reyting rekorları kıran Çukur, geçtiğimiz akşam ekrana gelen 42. bölümü ile izleyicileri yine ekrana kilitledi. Çukur 42. bölüme ise Vartolu'nun Saadeti bulması damgasını vurdu. Peki; Çukur 42. bölümde başka neler yaşandı? İşte, Çukur 42. bölüm ve "Çukur 43. bölüm fragmanı yayınlandı mı?" sorusunun cevabı...

ÇUKUR 43. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Çukur 43. bölüm ile önümüzdeki hafta Pazartesi günü yani 19 Kasım Pazartesi günü ekrana gelecek. Geçtiğimiz akşam ekrana gelen heyecan dolu Çukur 42. bölümün ardından gözler Çukur 43. bölümde yaşanacaklara çevrildi. Yeni bölümle ilgili ipuçlarını taşıması beklenen Çukur 43. bölüm fragmanı ise Çukur izleyicileri tarafından heyecanla araştırılıyor. Peki; Çukur 43. böüm fragmanı yayınlandı mı? Hemen belirtelim ki Çukur 43. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

ÇUKUR 42. BÖLÜM ÖZETİ

Çukur 42. Bölümünde; Celasun’un kendisine silah doğrulttuğundan habersiz olan Cumali ile Celasun, Karakuzularla karşı karşıya gelecek ve Çukur’un çatılarında soluksuz bir kovalamaca yaşanacak. Akşın’ı gördükten sonra aileyi yeniden bir araya getirmeye kararlı olan Sena, Yamaç’ı İdris’le buluşturmak için çabalayacak. İdris ve Yamaç’ın karşı karşıya gelmesi ekran başındakilere duygu yüklü anlar yaşatacak. Cumali ise İdris’i görme konusunda tereddütte kalacak. Ersoy’un açığını yakalayan Yamaç, bu kozu kullanmaya devam ederken Çeto’nun Vartolu için yaptığı bir plan, Vartolu’yu zorlu bir karar aşamasına sürükleyecek.

ÇUKUR 42. BÖLÜM İZLE!

ÇUKUR OYUNCU KADROSU

Oyuncular: Aras Bulut İynemli (Yamaç Koçovalı),Dilan Çiçek Deniz (Sena),Erkan Kolçak Köstendil (Vartolu Sadettin),Ercan Kesal (İdris Koçovalı),Perihan Savaş (Sultan Koçovalı),Şenay Gürler (Meliha),Erkan Avcı (Çeto),Berkay Ateş (Mahsun),Sermet Yeşil, Burak Sergen (Baykal),Alperen Duymaz (Emrah),Boncuk Yılmaz (Saadet),Öner Erkan (Selim Koçovalı),Rıza Kocaoğlu (Aliço),Nebil Sayın (Muhittin),Kubilay Aka (Celasun),Ahmet Tansu Taşanlar (Nazım),Çetin Sarıkartal (Paşa),Kadir Çermik (Emmi),İrem Altuğ (Ayşe),Zeynep Kumral (Nedret),Cem Uslu (Metin),Uğur Yıldıran (Kemal),Aytaç Uşun (Meke),Elif Doğan (Hale),İlayda Alişan (Akşın),Ece Yaşar (Karaca),Mustafa Kırantepe (Medet),Doruk Nalbantoğlu (İsa),Ilgaz Kocatürk (Halil),Doğancan Sarıkaya (Acar),Mustafa Üstündağ (Kahraman),Selen Uçer (Ezgi) 

ÇUKUR DİZİSİ HİKAYESİ

Konu: İstanbul’un en belalı mahallerinden Çukur’un kontrolü Koçova ailesinin elindedir. Koçovalıların Çukur’u yönetirken en önemli kuralları da uyuşturucuya asla izin vermemeleridir. Ancak gözünü bu mahalleye dikmiş ve bu yasağı kırmaya hazırlanan yeni bir grubun ortaya çıkması ile mevcut düzen bozulur. Tam Koçovalıları pes ettirdiklerini düşündüklerinde, ailenin en küçük oğlu, gözü kara ve isyankar Yamaç yıllar önce bambaşka bir hayat kurmak için arkasında bıraktığı Çukur’a geri dönecek ve yeni bir dönem başlayacaktır. Yamaç yıllar önce Çukur’u ve ailesini arkasında bırakarak yarınını düşünmediği bir hayata dalmıştır. Karşısına en az kendisi kadar hesapsız, yaralı ve tehlikeli ama bir o kadar da güzel bir genç kadın olan Sena çıkınca sonsuz aşkı bulduğuna inanır. “Ölene kadar mutlu” olmak üzere bir araya gelen bu genç çiftin hayatına Çukur’un ve Yamaç’ın ailesinin yeniden girmesi ile hiçbir şey artık hayalini kurdukları gibi olmayacaktır. Gündüzleri kimyager olarak çalışan, geceleri ise solisti olduğu rock grubuyla barlarda sahneye çıkan Yamaç’ın Çukur’daki geleceği ve Sena’nın geçmişi ortak bir hayat kurmalarına izin verecek midir?