Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
Turkcell'in gençlik kulübü "gnçtrkcll", "Dünya İletişim Ödülleri (WCA)" jürisi tarafından "En iyi marka" dalında birinciliğe layık görüldü.

Turkcell'den yapılan yazılı açıklamaya göre, WCA'nın 10 yıldır düzenlediği ve bu yıl 14 dalda "en iyileri" seçtiği "Dünya İletişim Ödülleri"nde Turkcell, "gnçtrkcll" uygulaması ile 'En iyi marka' ödülüne sahip olurken, "En iyi yeni servis" dalında "İştePosta" ve "En iyi içerik sağlayıcı" dalında da "SMS'le hastane randevusu alma" uygulamalarıyla finale kaldı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Turkcell pazarlamadan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Lale Saral Develioğlu, şunları kaydetti:

"Turkcell'in ve Türkiye'nin adını yurt dışında böyle bir ödülle duyurduğumuz için gururluyuz. 'gnçtrkcll', 15 milyon üyesiyle Türkiye'nin en büyük gençlik kulübü haline geldi. gnçtrkcll'le, gençlerin beklentileri ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak onlara özel bir faydalar dünyası sunuyoruz. Bu ödül güzel bir ekip çalışmasının ve yaptığımız çalışmalara fikirleriyle yön veren üyelerimizin eseridir

BAKMADAN GEÇME