Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Danimarka ile Finlandiya arasında oynanan 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası maçında fenalaşan Christian Eriksen, kendisi için endişelenen milyonlarca taraftara mesaj gönderdi.

Eriksen yaptığı açıklamada, "Herkese teşekkürler, hiçbir şeyden vazgeçmedim. İyi durumdayım, şu anda bana neler olduğunu öğrenmek istiyorum, pes etmeyeceğim. Benim için yaptıklarınızdan dolayı çok teşekkürler" ifadelerini kullandı.

KALP DOKTORUNDAN KÖTÜ HABER!

Danimarkalı yıldız oyuncuyla ilgili kötü bir haber spor kardiyoloji profesörü Sanjay Sharma'dan geldi. İngiliz ulusal haber ajansına konuşan Sharma, şunları söyledi:

"Hiçbir tıp doktoru Eriksen'in tekrar futbol oynamasına izin vermeyecek. Açıkçası orada bir şeyler çok ters gitti. Ama onu hayata geri döndürmeyi başardılar. Soru şu; Ne ve neden oldu? Döndüğü ve uyanık olduğu için çok memnunum. Bir daha futbol oynayıp oynamayacağını bilmiyorum. Orada birkaç dakikalığına da olsa öldü, tıp uzmanı onun tekrar ölmesine izin verir mi? Cevap kesinlikle hayır. İyi haber yaşayacak, kötü haber ise kariyerinin sonuna geliyordu, başka bir profesyonel futbol maçı oynar mı bunu söyleyemem. Ama İngiltere'de oynamazdı. Bu konuda çok katı olurduk."

24 SAAT GÜNÜN ÖZETİ
24 saat
24 saat günün önemli haberleri ve gelişmeleri