Fenerbahçe yeni sezona hazırlanıyor
Süper Lig'de yeni sezona hazırlanan Fenerbahçe, günü tek idmanla geçirdi. Teknik direktör Cocu yönetiminde Can Bartu Tesisleri'nde gerçekleşen antrenamda pas ve pres çalışması yapıldı
![Fenerbahçe'den tek idman](/images/dummy/placeholder-image.gif)
Fenerbahçe Futbol Takımı, 2018-2019 sezonu hazırlıklarına yaptığı antrenmanla devam etti.
Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri'nde teknik direktör Phillip Cocu yönetimindeki antrenmana sarı-lacivertli futbolcuların, ısınma hareketleri ve dayanıklılık koşusuyla başladığı belirtildi. Pas ve pres çalışmasıyla devam eden antrenmanın, çift kale maçla sona erdiği kaydedildi.
Sarı-lacivertliler,SporToto 1. Lig ekibi Altınordu'yla 27 Temmuz Cuma günü yapacağı hazırlık maçı için bu akşam İzmir'e gidecek. Sarı-lacivertliler, yarın İzmir'de yapacağı antrenmanla hazırlıklarını sürdürecek.