Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Magazin Filiz Akın: Ne güzel şey sevilmek - Magazin haberleri
    1

    'Gelin Takımı' adlı filmin oyuncuları, Türk sinemasının önemli isimlerinden Filiz Akın'ın, Bodrum'daki evinde ziyaret etti.

    2

    "ŞİFA VERDİLER SANKİ"

    Ecem Erkek, Şebnem Bozoklu, Seda Bakan, Nilperi Şahinkaya ve İpek Güven gibi ünlü isimlerin o buluşmasından kareleri 81 yaşındaki Filiz Akın, sosyal medya hesabından; "Ne güzel şey sevilmek. Beni çok mutlu etti, içten sıcacık sarılmaları, iltifatlarıyla şifa verdiler sanki. 'Gelin Takımı' filminden sevgiyle takip ettiğim oyuncu arkadaşlarım beni ziyarete geldiler. O an şu an" ifadelerini kullandı.

    3

    Filiz Akın'ın bu gönderisinin altına, Melek Baykal; "Ne de güzel yapmışlar. Yaşasın tatlı kızlar", Şebnem Bozuklu; "Sizinle olmak bir rüya. Çok teşekkür ederiz canım Filiz Akın", Ecem Erkek ise; "Öyle bir rüya öyle" şeklindeki ifadeleri kullanarak yorum yaptılar.

    4

    "EN BÜYÜK HAYRANINIM"

    Ünlü oyuncu Seda Bakan'da, Filiz Akın'la birlikte çekindikleri fotoğrafları takipçileriyle paylaşıp; "Hayallerin ötesinde bir geceydi benim için… Sevgili Filiz Akın'ı yakından görüp, onunla konuşmak muhteşem. İyi ki varsın Filiz Akın. En büyük hayranınım. Bir sonrakine bebekleri de getiriyorum." notunu düştü.

    Fotoğraflar: Instagram

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ