Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Gündem 3. Sayfa Adana'da kapkaç zanlıları yakalandı

    Edinilen bilgiye göre, olay Seyhan ilçesinde bulunan Saydam Caddesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, 7 Eylül 2016 günü Saydam Caddesi'nde yürüyen Ece Gülener (23) isimli genç kadının elindeki cep telefonu kapkaç yöntemiyle çalındı. Ece Gülener olay yerine gelen polise, elinden cep telefonu alındıktan sonra kaçan iki kişinin eşkallerini verdi.

    Polis, aldığı eşkal doğrultusunda zanlıları yakalamak için çalışma başlattı. Yapılan çalışma sonucunda polis, zanlıların Sergen K.(20) ve Onur A. (19) olduğunu belirledi. Polis Onur A.'yı Yenibey Sergen K.'yı ise Kürkçüler Mahallesi'nde yakaladı.

    Emniyete getirilen zanlılardan Onur A. kapkaçı kendisinin yaptığını arkadaşının bir suçu olmadığını söylediği öğrenildi. Zanlılar sorgularının ardından sağlık kontrolünden geçirilmek üzere adli tıpa götürüldü. Zanlılar burada kendilerini görüntülemek isten basın mensuplarına saldırmak istedi. Zanlılardan Onur A. sağlık kontrolünün ardından adliyeye götürülürken, "Param yok onun için çaldım. Cezaevinden çıkayım yine çalacağım. Sizin ananızı da gasp edeceğim" diye bağırdı.

    Zanlılar daha sonra adliyeye götürüldü.

    İHA

    Şurada Paylaş!

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ