Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Kocası Sarp'ın ölümünün ardından çocukları Şirin ve Doruk'a fakirliğe rağmen iyi bir hayat vermek için çabalayan Bahar'ın hikayesini konu edinen Kadın dizisi, yayınlanan 6. bölümüyle izleyicisinin beğenisini kazandı. Sona eren 6. bölümün ardından yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Peki Kadın 7. bölümünde neler yaşanacak? İşte Kadın 7. bölüm fragmanı ve yeni bölüme dair ipuçları...

KADIN YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Oyuncu kadrosunda Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk, Bennu Yıldırımlar, Seray Kaya ve Ece Özdikici gibi isimlerin yer aldığı Kadın dizisi, ekrana gelen 6. bölümüyle yine izleyicileri ekran başına kilitledi. Dizinin yayınlanan bölümünün ardından 7. bölüm fragmanı için de bekleyiş başladı.

Kadın 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda Şirin'in annesine "Anne o telefon nerede biliyor musun?" diye sorduğu ve annesinin "Ne işin var senin o telefonla? Başka şeyler de mi vardı içinde?" diye sorduğu sahne dikkat çekti. Öte yandan Bahar, çocuklarının okuluna gidiyor. Çocukların öğretmeninin Bahar'a, "Yanlış bilmiyorsam Doruk ve Nisan'ın babası vefat etti değil mi? İçeride herkese 'babamız' diye bahsettikleri biri var" dediği sahne izleyicilerde büyük merak uyandırdı.

KADIN 6. BÖLÜM ÖZETİ

Kadın dizisinin ekrana gelen 6. bölümünde;

Şirin'in öldüğünü düşünen Hatice, yolun sonuna geldiğini düşünür. Ama Hatice verdiği kararda Şirin kadar şanslı olacak mıdır? Bahar olup bitene anlam veremediği için Enver’i arar ve Hatice’ye ulaşmaya çalışır.

Enver, Bahar’a hiçbir şey anlatmamakta kararlı olsa da Bahar bir şekilde Hatice ile Şirin’in hastanede olduğunu öğrenir. Hatice’yi görmek için hastaneye giden Bahar, Jale’nin yardımıyla Hatice’yi ziyaret eder.

Tüm olup bitenden habersiz olan Enver’in ise, Şirin’in odasında bulduğu şeyden sonra kafası iyice karışacak ve Şirin’e karşı olan şüphesi giderek artacaktır.

KADIN OYUNCU KADROSU

Özge Özpirinçci (Bahar Çeşmeli karakteri)

Caner Cindoruk (Sarp Çeşmeli karakteri)

Bennu Yıldırımlar (Hatice Sarıkadı karakteri)

Ali Semi Sefil (Doruk Çeşmeli karakteri)

Seray Kaya (Şirin Sarıkadı karakteri)

Ece Özdikici (Jale Demir karakteri)

Devrim Özder Akın (Musa Demir karakteri)

Feyyaz Duman (Arif karakteri)

Ayça Erturan (Yeliz Ünsal karakteri)

Kübra Süzgün (Nisan Çeşmeli karakteri)