Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Ünlü sanatçı Hülya Avşar, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla darbecilere tepki gösterdi birlik ve beraberlik mesajı verdi.

15 Temmuz'da gerçekleştirilmeye çalışılan darbe girişimine tepkiler devam ediyor. Ünlü sanatçı Hülya Avşar da bu isimler arasında. Avşar kızı, sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunarak darbecilere tepki gösterdi ve birlik, beraberliğin önemine vurgu yaptı.

İşte Hülya Avşar'ın o paylaşımı: "Şu geçirdiğimiz sıkıntılı günlerde Cumhurbaşkanımız'a destek olarak gücümüze güç katan bütün parti başkanlarına yürekten teşekkür ediyorum. Beni hüngür hüngür ağlatan bu birlikteliğin ülkemiz için devamını diliyor, kayıplarımıza rahmet eyliyor, Cumhurbaşkanımız'a suikast yapmayı ancak hayal edebilen darbecileri nefretle kınıyorum. Biz halkını çok kısa sürede tedirginlik devam etse de rahatlatan devlet yönetimine minnettarım. Huzur, sevgi, birlik içinde günlerin yakın olduğuna yürekten inanıyorum. Yeter ki birbirimize sevgiyle sarılalım, gençlerimize barışı aşılayalım, hedefimizi güçlü, çalışkan, kimseye müdanası olmayan, bir millet olarak belirleyelim. Bu da ancak şimdi olduğu gibi hırslarımızdan arınıp birlik olmakla başarılır."