Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Fiskos Deniz Seki ile Faruk Salman ayrıldı
    1

    “Evlenmemiz için her şey hazır ama tarih sürpriz olsun” açıklaması yapan Deniz Seki - Faruk Salman çifti iki gün önce yollarını ayırdı.

    2

    ZOR GÜNLERİNDE YANINDAYDI

    Aşk hikâyeleri 25 yıl öncesine dayanan Deniz Seki ile Faruk Salman yine vuslata eremedi.HT Magazin'in haberine göre, yıllar sonra kavuşup nişanlanan ikilinin yolu ünlü şarkıcının tutuklanmasıyla ayrılmıştı.

    3

    Salman, firari olduğu dönemde bile aşkına sahip çıkmış, 2014 yılında ikinci kez cezaevine giren Seki’yi 2.5 yıl boyunca beklemiş, her pazartesi ziyaretine gitmişti.

    4

    "DENİZ'İ BİR DAHA BIRAKMAM"

    Seki’nin haziran ayındaki tahliyesinden iki hafta önce, Salman’ın ailesinin şarkı- cıyı istemediği ve ayrıldıkları iddia edilmişti.

    5

    “Deniz’i bir daha bırakmam” açıklaması yapan işadamı, sözünü 2.5 ay tutabildi. Seki’nin özgürlüğüne kavuşmasının ardından birlikte tatile çıkan ikili, iki gün önce ayrıldı. Çift, ayrılık kararını sadece yakın çevreleriyle paylaştı.

    6

    Tahliye olduğu gün Deniz Seki’yi nişanlısı Faruk Salman karşılamıştı.

    7

    DENİZ SEKİ AÇIKLAMA YAPTI: KARARI FARUK SALMAN ALDI

    Posta'da yer alan habere göre, Deniz Seki nişanlısı Faruk Salman ile ayrıldığı haberleriyle ilgili bir açıklama yaptı.

    8

    "Bu daha çok aramızda, bizim bile kendimize söylemekten korktuğumuz, sevgimize daha çok sahip çıkmalıyız, diye düşündüğümüz hassas bir dönemde basına nasıl sızdı ben de şaşkınım'' diyen Seki, şöyle dedi:

    9

    "Ve çok ama çok üzgünüm! Eminim Faruk Bey de üzgün. Sevgimizden yana bir şüphemiz yok ama benim iş yoğunluğum, onun bu yoğunluğa alışamaması, dengeyi bulamadık maalesef. Yoksa başka hiçbir şey yok, bu ömürlük baktığım ilişkiyi bitirecek. Bu karar Faruk Bey’in almış olduğu bir karar. Ben de saygı duyuyorum. Biz daha kendimize bile itiraf edemezken belki yarın ne olacağı belli olmayan bu kadar özel bir ilişkiyi çıkıp konuşmak bana bize yakışmaz. O yüzden beni mazur görün olur mu?"

    10
    11
    12
    13
    14
    15
    16
    17
    18