Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Televizyon MasterChef Uğur kimdir? Uğur Deniz Yılmaz neden diskalifiye edildi?

    MasterChef Uğur kimdir? Soruları izleyicisi tarafından merak konusu oldu. Aşcılık yapan Uğur Deniz Yılmaz 2013 yılında Twitter hesabından yaptığı paylaşımlar nedeniyle katıldığı yarışmadan diskalifiye edildi. İşte MasterChef Uğur hakkında bilgiler...

    UĞUR YILMAZ DENİZ NEDEN DİSKALİFİYE EDİLDİ?

    MasterChef Türkiye'nin 2020 sezonunda bir ilk yaşandı. Yarışmacılardan Uğur Yılmaz Deniz, MasterChef Türkiye'den daha önce attığı hakaret ve küfür içeren tweet'leri nedeniyle diskalifiye edildi.

    Acun Ilıcalı "Uğur Yılmaz Deniz isimli yarışmacının sosyal medyada kullandığı terbiye sınırlarını aşan paylaşımları nedeniyle Masterchef yarışmasıyla ilişiği kesilmiştir" dedi.

    REKLAM

    MASTERCHEF'TEN DİSKALİFİYE EDİLEN UĞUR'DAN FLAŞ HAMLE!

    Yaptığı ahlak dışı paylaşımları sebebiyle MasterChef Türkiye yarışmasından elenen Uğur Yılmaz Deniz, konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapmazken, sosyal medya hesaplarını da yoruma kapattı.

    UĞUR YILMAZ DENİZ KİMDİR, NERELİ VE KAÇ YAŞINDA?

    Uğur Yılmaz Deniz 26 yaşındadır. Aşçılığa çok severek başlamadığını fakat öğrendikçe ilgisinin arttığını söyleyen Uğur Yılmaz, ilk iş tecrübesini küçük bir restoranda yaşamıştır. Her gün öğrendiği bilgilere yenilerini ekledikçe kendini geliştirdiğini fark eden Uğur Yılmaz Deniz, çalıştığı yerden ayrılıp İl Riccio Bodrum'da çalışmaya başlamıştır. Orada 7 İtalyan şef ile birlikte çalışma şansını yakaladığını ifade eden Uğur Yılmaz Deniz, iş hayatına cruise gemisi olan Mein Schiff 2'de devam ederek tecrübelerine bir yenisini daha eklemiştir.

    Haberi Hazırlayan: Aslıhan Bayram
    Şurada Paylaş!

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ