Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Spor 2024 Avrupa Şampiyonası Mike Tyson, A Milli Futbol Takımına imzalı boks eldiveni göndererek başarı diledi - Futbol Haberleri

    Tüm zamanların en büyük boksörlerinden biri olarak kabul edilen Mike Tyson, A Milli Takımımız'a Avusturya karşısında destek oldu.

    Dünyaca ünlü boksör Mike Tyson, A Milli Takım’ın Avusturya ile oynanacak maçta Türkiye’den taraf olduğunu belirterek kendisi için özel yaptırılmış olan ve Türk bayrağını taşıyan boks eldivenlerine imzasını attı.

    Efsanevi boksörün imzaladığı eldiveni teslim alan Kaptan Çalhanoğlu; ünlü futbolcularımız Arda Güler, Kenan Yıldız ile Uğurcan Çakır birlikte Tyson’a teşekkürlerini iletti. Ay-yıldızlı ekip, eldivene karşılık olarak Tyson’a imzalı bir forma hediye ederek galibiyet sözü verdiler.

    Kaptan Çalhanoğlu, Tyson’a gönderdiği videolu mesajda şunları söyledi:

    "Merhaba Mike, Vahap videonu bize izletti; iftihar ettik. Bizim de sana bir hediyemiz var. Hepimizin imzaladığı bir formamızı Vahap arkadaşımız aracılığıyla biz de sana gönderiyoruz. Yarınki maçta büyük bir mücadele vererek galibiyet ile döneceğimize inanıyoruz. Bu zaferi hem ülkemiz için, ayrıca da senin için kazanacağız."

    ÖNERİLEN VİDEO
    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ