Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Yaşam Rüya Tabirleri Rüyada Ateş Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Ateş Görmek ve Söndürmek Anlamı Nedir?

    Rüyada Ateş Görmek

    Rüyada ateş görmek birden fazla tabir içermektedir. Bunlar:

    • Rüyada küçük ateş görme, kişinin eğitim hayatında başarıya ulaşacağının göstergesidir. Ayrıca kişinin mutluluk verici bir haber alacağının, rüya sahibinin kısa süreli bir sevinç yaşayacağının işaretidir.
    • Rüyada büyük boyutta ateş görmek; savaş ve kıtlığın yaşanacağına, birinin hayatını kaybetmesine, hapis yatmaya, düşmanlığa, kıskaçlığa, zarar ve ziyana dalalettir.

    Rüyada Ateş Söndürmek

    Rüya sahibinin olumlu değişiklere gebe olduğuna yorumlanabilir. Rüya sahibinin başarısını istikrarlı bir şekilde sürdüreceği, büyük ve önemli fırsatlar alıp geleceğe güvenle ilerleyeceği söylenebilir. Rüya sahibinin yaşadığı aksiliklerin ortadan kalkarak her şeyin istediği yönde başlayacağını gösterir.

    REKLAM

    Rüyada Ateş Yakmak

    Rüya sahibinin yapmış olduğu bir işten dolayı pişman olacağına ve bu durumdan yakınlarının da etkileneceğine işarettir. Ayrıca büyük kayıplar yaşayıp düşmanlarına savaş açacağının da göstergesidir. Rüyada kibrit ile ateş yakmak ise; madden zarara uğrayacağınız ve başladığınız işleri zararla sonlandıracağınız olarak yorumlanabilir. Çakmakla ateş yakmak da ise; sırların açığa çıkmasına ve kısa bir zaman içinde sahip olunacak makam ve güce işarettir.

    Rüyada Ateş İçerisinden Geçmek

    Rüya sahibinin bir takım sorunlarla karşı karşıya kalacağı şeklinde yorumlanabilir. Ancak rüya sahibi kendi çabası sayesinde bu sorunlardan sıyrılacaktır. Ayrıca rüya sahibinin yakınlarındaki dostlarından kazık yiyebileceği yönünde bir işarettir. Bu rüya, gören kişinin tüm bu olumsuz olayların üstesinden gelebilecek güce sahip olduğunu anlatır.

    REKLAM

    Rüyada Ateşte Yürümek

    Rüya âlimlerine göre farklı anlamlarda yorumlanır. Rüyayı gören kişinin istediği bir şeye ulaşamayacağı anlamını taşır. Ancak kişinin ateşte yürüyüp ayağı yanmıyorsa bu olumlu anlam taşır. Rüya sahibi sorunlarının içinde kaybolmayan mutlu olmanın yollarını bulan birisidir.

    Rüyada Yanan Ateşi Söndürmeye Çalışmak

    Rüya sahibi korkularının üzerine gidecektir. Rüyayı gören kimse, cesaretli olmaya başlamaktadır. Bu rüya için olumlu bir rüya olduğunu söyleyebiliriz. Kişinin bulunduğu şartları iyileştirmesi olarak da yorumlanabilir.

    Rüyada Üzerinde Ateş Görmek

    Rüya sahibinin başını ağrıtacak olaylar yaşayacağına delalettir. Bir diğer yorumlaması ise güzel günlerin yakın olduğunun işaretidir.

    Rüyada Sönmüş Ateşi Görmek

    REKLAM

    Rüyayı gören kişinin hayırlı ve bereketli bir ömür geçireceğinin göstergesidir. Rüya sahibinin saygınlığı artacaktır.

    Rüyada Gökyüzünde Ateş Görmek

    Rüyada gökyüzünde ateş görmenin rüya tabilerine göre birden fazla anlamı vardır. Bunlar:

    • Yakın bir zamanda hayırlı bir kısmet bulanacağının göstergesidir.
    • Kişinin bolluk ve bereket içinde yaşamanı sürdürecektir.
    • Helal rızıkların haneye girecek ve durmuş işler açılacaktır.
    • Sıkıntı ve borçların çoğalacağı yönünde de yorumlanır.
    • Rüya sahibi büyük başarılar ve büyük kazançlar elde edecektir.
    • Rüya sahibi üst yöneticilerin gözdesi olacaktır.
    ÖNERİLEN VİDEO
    Haberi Hazırlayan: Kübra Çorluk
    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ