Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Yaşam Rüya Tabirleri Rüyada Civciv Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Yumurtadan Civciv Çıkması Anlamı Nedir?

    Rüyada Civciv Görmek

    Rüyada civciv görmek birden fazla anlama sahiptir. Ancak genel anlamıyla sevinç ve mutluluk olarak yorumlanmaktadır. Rüya sahibi için oldukça hayırlı bir rüyadır. Rüyada civciv görmenin başlıca anlamları:

    • Rüya sahibinin çok mutlu bir haber alacağının işaretidir.
    • Bu rüya rüyayı gören kişiye sağlık, zenginlik ve huzur getirecektir.
    • Rüya sahibi gururlanacak işlere imza atacaktır.
    • Rüyada civciv görmek bolluğun, bereketin ve kısmetin sembolüdür.

    Rüyada Yumurtadan Civciv Çıkması

    Rüyayı gören kişinin kısmetli bir yaşantıya sahip olacağına delalet eder. Rüya sahibi kazançlarına kazanç katacağı bir işe girecektir. Ayrıca maddi zorluklardan kurtularak rahat bir hayat süreceği yönünde yorumlanabilir. Bu rüyayı gören kişi zahmetsiz bir şekilde para kazanacaktır. Rüyada yumurtadan civciv çıkmasının bir diğer anlamı da rüya sahibinin hayatında gerçekleşecek yeniliklerdir.

    REKLAM

    Rüyada Birden Fazla Civciv Görmek

    Rüyada birden fazla civciv gören rüya sahibinin kısmet anlamında olumlu gelişmelerin yaşanacağının göstergesidir. Hayırlı bir şekilde yorumlanır. Rüya sahibi ufak miktarlarda kazanç sağlayacaktır. Rüyayı gören kişi maddi açıdan da rahatlama dönemine girecektir. Kimi yorumculara göre rüyada birden fazla civciv görme rüya sahibinin, neşe ve mutluluk getiren birçok haber alacağına işarettir.

    Rüyada Civciv Beslemek

    Rüyada civciv gören rüya sahibinin işlerinde yükselerek rızkının artacağı şeklinde yorumlanır. Her anlamda azimli olmayı ifade eden bu rüya, mevki ve maddi konular üzerinde olumlu sonuçların bir göstergesidir. Kişi maddi anlamda önemli kazançlar sağlayacak ve hayatı boyunca maddi konularda herhangi bir sıkıntı çekmeyecektir. Şayet rüyanızda evde civciv beslediğinizi görürseniz bu kişinin hem kendisinin hem de akrabalarının zengin bir hayat süreceğine işarettir. Kümeste civciv beslemek; giriştiğiniz işlerde büyüme sağlayıp önemli mevkilerde bulunacağınızın göstergesidir.

    REKLAM

    Rüyada Ev İçerisinde Civciv Görmek

    Rüyayı gören kişinin yaşadığı problemlerin iş sayesinde üstesinden geleceğinin göstergesidir. Bu rüya aile ve iş hayatında birtakım sorunlar yaşanacağına işaret eder. Bu rüyanın diğer bir anlamı ise; rüya sahibinin karşısına çıkan olumsuzluklara karşın soğukkanlı durması olarak yorumlanabilir.

    Rüyada Civcivlerin Öldüğünü Görmek

    Rüyayı gören kişinin eline bir takım fırsatlar geldiği ancak gelen bu fırsatları tam anlamıyla değerlendiremeyip kaçırdığı için üzüntü duyduğu olarak yorumlanır. Rüyada civciv görmenin bir diğer tabiri ise; rüya sahibinin hayalini kurduğu haberi alamayacağın ve beklentilerini karşılayamadığı için çok üzüleceğine işarettir.

    Rüyada Renkli Civciv Görmek

    Rüyada renkli civciv görmek, rüya sahibine zarar vermek isteyen birinin varlığına delalettir. Rüya sahibinin dini konularda zayıf kalarak imanının eksildiğine işarettir. Olumsuz bir rüya olarak yorumlanabilir. Ancak tabiler yorumculara göre de farklılık gösterdiğinden dolayı kimi yorumculara göre bu rüya iyi anlam taşımaktadır. Buna göre rüya sahibi uzun zamandır beklediği haberi alarak mutlu olacaktır. Ayrıca canını sıkan problemleri çözüme kavuşturacaktır.

    ÖNERİLEN VİDEO
    Haberi Hazırlayan: Kübra Çorluk
    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ