Boşanma haberleriyle gündeme gelen Seren Serengil ve Yaşar İpek çifti, olay açıklamalarda bulundu. Serengil, "Yaşar İpek madde bağımlısı" ifadelerini kullanırken İpek ise, "Benim Seren'e bu zamana kadar asla fiziki bir temasım olmadı" şeklinde konuştu.

SEREN SERENGİL: YAŞAR İPEK MADDE BAĞIMLISI

İşte Seren Serengil'in magazin gündemini sarsacak ifadeleri:

*Gülben Ergen bizi bitirdi.

*Yaşar İpek'in kardeşi, Gülben’in eski çalışanı. Onu üstümüze sürdü, hep bizi mahvetti.

*Yaşar’ın babası belli değil. Yaşar'ın annesi iki erkek kardeş ile evlenmiş.

*2 sene boyunca beni hep dövdü ama seviyorum diye sabrettim. Keşke en başta yapsaydım bunu.

*Para için madde işine girdi.

*Yaşar madde bağımlısı. Parası yok diye bu işi yaptı. O parasız diye evimde besledim, onu gezdirdim. Tedavi görüp arınsın istedim.

*Anlatamadığım çok şey var ama Yaşar yaptıkları için cezaevine girecek.

*Eski sevgilim Özay da bunlardan çok çekti.

 

YAŞAR İPEK DE SESSİZLİĞİNİ BOZDU

Serengil'in ardından Yaşar İpek de Ali Çınar'a dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Sessizliğini bozan İpek, şu ifadeleri kullandı:

*Benim Seren'e bu zamana kadar asla fiziki bir temasım olmadı.

*Ben 'Başkasından alınan mitokondri ile hamile kalınmasını istemiyorum' dedim. 'Tamam, çocuk yapmıyoruz, boşanalım' dedi. 'Tamam' dedim, 'Boşanalım'. Madem sen benimle çocuk yapmak istiyorsun. Ben kobay mıyım?

*Seren 1 ay sonra 'Kendi yumurtalarımla yapacağım' dedi. Kabul ettim, ona iğneleri her gün ben yaptım. Ben çocuğumun olmasını istemesem o iğneleri 1 ay boyunca kendim yapar mıyım?

*Benim çocuğum olmasından çok Seren'in çocuğunun olmasını istiyorum. Çünkü bu agresifliği, insanlara küslüğü, kızgınlığı hepsi geçecek. O duyguyu, o sevgiyi aldığında anlayacak.

*Bu ses kaydı var ya, eve gittiğim... O gün hastaneden başka biri aradı. Kız, 'Yaşar biz çok üzülüyoruz. Bu mitokondri vardı ya, başkasının sıvısı...' dedi. O an buz kesildim o lafı duyunca. 'Biz o sıvıyı Seren'e uyguladık' dedi.

*İkimizin DNA'sına o kabul etmediğim şeyi koymuş. Çılgına döndüm. Ben böyle bir şey kabul etmediğimi söylemiştim.

* Ben karıma güvendim, hastaneye güvendim... 'Sizi mahkemeye veriyoruz' dediler, o sinirle eve gittim. 'Sperm senin spermin. Yüzde 90 senin. Diğeri seni ne ilgilendirir?' deyince ana avrat sövmüşüm.

*Benim karımı hepimiz tanıyoruz. Ben ona vursaydım o böyle durabilir miydi? Ben ona bir yıl bu şiddetleri uygulayan bir insan olsaydım arkadaşlarımı, dostlarımı niye sildim?

*Bütün kadınlardan özür diliyorum ama bu konudan dolayı Seren'den dilemiyorum.

*Havluyla şiddet uygulamak benim tarzım olan bir şey değil. Vurmak da benim tarzım değil.

*Ben çocuğuma herkesten daha iyi baba olurum. O babalıksa bana yakışır. O da inşallah anneliğini doğru dürüst yapar. Ben babalık görevlerimi sonuna kadar yerine getiririm.

*Ben çocuktan vazgeçecekmişim... Bunlara sadece güldüm.

YAŞAR İPEK'TEN BİR AÇIKLAMA DAHA: NE İSTEDİN DUYGULARIMDAN!

Yaşar İpek, sosyal medya hesabından geçtiğimiz aylarda Seren Serengil'in "Canımın içi kocam" notuyla yayınladığı fotoğrafı paylaşarak bir açıklama daha yayınladı. "Yarı çıplak videolarımda mı çıkacak?" ifadelerini kullanan İpek, şu ifadeleri kullandı:

Madem bu kadar iğrenç, anlattığına göre her gün sana şiddet uygulayan şizofren bir insandım ben sormazlar mı be kızım; her yarım saatte bir nasıl fotoğraflar koydun? 'Aşk', 'Sevgi' diye her anımızı, her saniyemizi paylaştın. Benden dayak yiyerek, küfür yiyerek mi yaptın bunları diye sormazlar mı? Ne istedin duygularımdan! Senden başka ne vardı hayatımda?

"ÇOCUĞU İLK KEZ BENİMLE YAPIYORMUŞ GİBİ BENİ LİNÇ ETTİRİYORSUN"

Benden önce 20'li yaşlarından beri defalarca yapmaya çalışıp Allah'ın nasip etmediği çocuğu şimdi ilk kez benimle yapıyormuş gibi beni linç ettirmeye hiç utanmıyor musun Seren? Daha 30 günlük sebinin yaygarasına girdin, bütün Türkiye'ye duygu sömürüsü yapmaya devam ediyorsun. Sen bu kadar mı kötüsün? Vicdanın, kalbin öyle olmadığını bildiği halde...

"YARI ÇIPLAK VİDEOLARIM DA MI ÇIKACAK?"

Ben seni bir kadınla mı aldattım? Ben seni evde bırakıp sokaklarda mı dolaştım? Herkesle her anımızı paylaştın. Ne zaman yanında olmadım? Her şeyi gerçek sandım, aşkına inandım, ailemi, dostlarımı terk ettim. Yanında kalmadım mı Seren! Yeri geldi evimizde en özelimiz yatağımızda çıplak yattım, onu da mı çektin? Yarı çıplak videolarımda mı çıkacak Seren? Peki senin, benim ve sadece Allah'ın bildikleri ne olacak Seren?

"AİLEME YAPTIĞIN ŞİDDET DEĞİL Mİ?"

2 yıldır 'Kardeşin, anneme, babama iftira attı' diyorsun, senin kendi 'Nefret' kitabında yazdığın, kendi annene, kendi babana söylediklerini kendin yazmışsın, annenle İspanya'da başınıza geleni uyuşturucu baronuyla... Bunların hepsi senin 'Nefret' isimli kitabında. Bir buçuk senedir aileme yaptığın, anneme, bacıma yazdıkların, söylediğin laflar kadına şiddet değil midir? Bir anneye evladıyla şiddet yapıyorsun ama mağdur sensin değil mi Seren? Bana kimse sormaz mı; 'Sen anneni, kardeşlerini, akrabalarını, eşini, dostunu, işini, gücünü Seren'e dayak atmak için mi terk ettin?' diye! Yoksa kalbinin ateşi miydi?

Şu anda karnında çocuğumuzu taşırken, kağıt üzerinde de olsa nikahımdayken televizyonda bugün eski sevgilinin adını verecek, ondan özür dileyecek kadar mıydı 'Canım kocam' lafları Seren?

"BENİ KANDIRDIN"

Beni çok büyük kandırdın! Ben yine kazanacağım. Terk ettiklerimi kalplerinden atamazlar! Ve sana yalvarıyorum; elini vicdanına koy ve dur. Kalbimle, oynadın, duygularımla oynadın. Allah her şeye şahit. Ve hani can taşıyorsun ya canın sağ olsun Seren...

instagram

SEREN SERENGİL HASTANEYE KALDIRILDI

Çıkan haberlerin ardından Seren Serengil'in hastaneye kaldırıldığı öğrenildi. Serengil'in yakın arkadaşı Serdar Özen, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile Seren Serengil ve bebeğinin durumunun iyi olduğunu duyurdu.

"BİZİ RAHAT BIRAK ARTIK"

Serengil, sosyal medya hesabından hastaneden yaptığı paylaşımda ise şu ifadeleri kullandı:

Her gün bir paylaşım yapıyorsun, canlı yayınlara çıkıyorsun. 'Beraber sahte evrak düzenleyerek beni kandırdı' diyorsun, çocuğumuzun başkasının olduğunu söyleyerek beni hastane köşelerinde süründürüyorsun... Bebeğimizi kaybediyorduk. Ben tabii ki seni çok sevdim, o yüzden hep affettim ama hamilelik süresince hep devam ettin. Bunları da yazarak hala tansiyonumu çıkartmaya devam ediyorsun. Esas sen dur ve bizi rahat bırak artık!

"HEPSİ GEÇECEK"

Sizi çok seviyorum ve çok özledim ama bırakmıyorlar beni, daha eve dönemeyeceğim. Canımın içleri, hayatımın anlamları hepsi geçecek, eski günlerde ki gibi mutlu olacağız yine. Aklım sizde...