Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Gündem 3. Sayfa Şoke eden olay! Cenaze defin kavgası!

    Adıyaman'da, Kahta Devlet Hastanesi Morgu önünde akılalmaz bir olay meydana geldi. Önceki gün Kahta Devlet Hastanesinde tedavi gören Kamile Kutlu hayatını kaybetti. Morga kaldırılan kadının cenazesini defnetmek için akrabalar arasında önceki akşam tartışma çıktı. Cenazeyi kimin defnedeceği ile başlayan tartışmanın kavgaya dönüşmesinin ardından güvenlik görevlileri ve polis kavgayı kavgaya müdahale etti.

    ORTALIK SAVAŞ ALANINA DÖNDÜ

    İHA'da yer alan habere göre cenazeyi alıp, defnetmek için morg önüne gelen akrabalar yine tartıştı. Bu kez kavga daha da büyüdü. Taraflar bir birine tekmeler ve yumrukların yanı sıra taş ve sopalar ile saldırdı. Onlarca kişinin karıştığı kavgada ortalık savaş alanına döndü.

    REKLAM

    POLİS BİBER GAZIYLA MÜDAHALE ETTİ

    Polis ekipleri kavgayı ayırmakta güçlük çekince havaya ateş açıldı. Biber gazıyla kavgaya müdahale eden polis ekipleri tarafları güçlükle ayırdı. Takviye ekiplerin gelmesiyle birlikte taraflar kontrol altına alındı.

    CENAZE POLİS GÖZETİMİNDE DEFNEDİLECEK

    Kavgada 6 kişi çeşitli yerlerinden yaralanırken, polis 5 kişiyi göz altına aldı. Gözaltına alınan bir kişinin üzerinden tabanca çıktığı öğrenildi. Cenazenin polis gözetiminde Kahta ilçe merkezinde defnedileceği öğrenildi.

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ