Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Süper Loto'da günün sonuçları açıklandı. Bu akşam 53. hafta çekilişi gerçekleştirilen Süper Loto'da büyük ikramiye 15 milyon lirayı geçmiş durumda. Peki 21:30'da açıklanan 1 Aralık Süper Loto sonuçlarında kazandıran numaralar hangileri oldu?

1 ARALIK SÜPER LOTO SONUÇLARI 2020:

13, 20, 33, 41, 42, 57


SÜPER LOTO SONUÇLARI SORGULA

SÜPER LOTO OYUNU NASIL OYNANIR?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Arkadaşlarınla Ortak Bilet satın alabilirsin. Bir veya daha fazla biletin birden fazla üye tarafından aynı veya farklı pay nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak biletler de satın alma işlemi gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır.