Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Görüşmelerde önemli mesafe kaydedildiği, sözleşme süresi ve kadro planlaması üzerinde son rötuşların yapıldığı öğrenilirken, bazı küçük detaylarda anlaşma sağlanması halinde imza için masaya oturulabileceği bildirildi.

Görüşmeleri transfer komitesinin yürüttüğünü söyleyen Başkan Süleyman Urkay, "Oğuz Çetin'in Denizlispor'a çok şey katacağına inanıyoruz. Umarım, görüşmeleri olumlu sonuçlanır ve kendisiyle çalışma şansı buluruz" şeklinde konuştu.

Kulüpte yeni bir yapılanma içine girdiklerini sözlerine ekleyen Başkan Urkay, "Her konuda kurumsallaşmak zorundayız. Transfer çalışmaları, basınla ilişkiler, yönetim ve organizasyon konularını profesyonellerle yürütmek amacındayız. Bu konuda çalışmalarımız devam ediyor. Denizlispor'u her yönüyle örnek bir kulüp haline getirmek için elimizden geleni yapacağız" dedi. Bu arada menajerlerin önerdiği Portekizli Fernandez takımla birlikte çalışmalara başladı. Portekiz 2'nci Lig'de oynadığı bildirilen orta saha oyuncusuyla ilgili kararı Sportif Direktör Ali Tandoğan'ın vereceği bildirildi.

MORİTZ'E GECE YARISI KARŞILAMA
Denizlispor'un yeni transferlerinden Andre Moritz, dün gece kente geldi geldi. Yeşil Cephe Taraftar Grubu, gece saat 02.00'de Denizli'ye inen Brezilyalı futbolcuyu Çardak Havaalanı'nda sevgi gösterileriyle karşıladı. Denizlispor atkısı takarak taraftarlarla fotoğraf çektiren Moritz'in diğer transferlerle birlikte sözleşme imzalayacağı bildirildi. Bu arada bonservis sorunu çözülen Alanyasporlu Perovic'in de bir iki gün içinde Denizli'ye gelerek resmi imzayı atacağı öğrenildi.