Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Magazin Ünlülerin 'Babalar Günü' paylaşımları - Magazin haberleri
    1

    HADİSE

    “Senin arkanda baban var kızım.” diyebilen bir babanın verdiği güven kadar güzel bir duygu daha var mı? Önce bana bu duyguyu yaşatan babamın, yaşatabilen tüm babaların ve çocuklarına babalık yapan tüm annelerin #BabalarGünü kutlu olsun.

    2

    AMİNE GÜLŞE

    Eda’ya olan sevgine ve şefkatine hayranım. İyi ki varsın seni çok seviyoruz, babalar günün kutlu olsun.

    3

    BERFU YENENLER

    Zaten çok güzel bir adamdın babalık seni daha da güzel yaptı. Babalık yolculuğuna şahit olduğum için çok şanslıyım. Çocuklarına bu kadar iyi bir baba olduğun için de seninle gurur duyuyorum aşkım. Seni çok seviyorum.

    7

    PELİN AKİL

    İyi ki sen... İyi ki biz... Babalar günün kutlu olsun. Biz bu günü babamız sen olduğu için her gün şükrederek kutluyoruz. Seni çok seviyoruz.

    8

    BURAK ÖZÇİVİT

    Babalar günümüz kutlu olsun paşam ...

    9

    BUSE TERİM

    Canım sevgilim, kızlarımın komik, eğlenceli, sevgi dolu babaları. Anne-baba yolculuğumuzda seninle bu yolda birlikte yürümek öyle güzel ki.. İlk günden beri kızlarını hep çok sevdin, onları hep anlamaya çalıştın.. Ne zaman bu yolda zorlansam hep elimden tuttun... Kızlarını öyle güzel seviyorsun ki, seni ve sizi izlemek hayatımın en güzel anıları. Böyle güzel bir baba olduğun için ne kadar teşekkür etsem az, babalar günün kutlu olsun kocam.

    19

    CÜNEYT ARKIN

    Sevgiyle şefkatle emekle bizleri büyüten, düştüğümüzde kaldıran, öğretileriyle daima yol gösteren gerçek kahramanlarımız olan babalarımızın babalar günü kutlu olsun.

    20

    YILMAZ ERDOĞAN

    Babamm... Kutlu olsun.

    21

    ÖZGÜN UĞURLU

    Babam hep "Baba olduğunda anlarsın." derdi, artık onu anlıyorum. Bana bu duyguyu yaşatan eşime ve biricik oğlumuz Ediz'e bugün bir kez daha teşekkür ediyorum. Tüm babaların, baba adaylarının, kalbinde babalık duygusu taşıyanların Babalar Günü kutlu olsun. Bu dünyadan sonsuzluğa gitmiş olan tüm babaların ruhu şad olsun.