Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Magazin İÇİMİZ YANIYOR! Son Dakika: Yılmaz Erdoğan'ın çiftliği riskli bölgede! - Magazin haberleri
    Sesli Dinle
    0:00 / 0:00

    Türkiye, orman yangınlarıyla kavruluyor. Ülkemizin birçok bölgesinde meydana gelen orman yangınlarına dün Muğla'nın Köyceğiz ilçesi de eklendi. Orman yangını kontrol altına alınmaya çalışılırken, usta sanatçı Yılmaz Erdoğan'ın çiftliği ve film platosu riskli bölgede bulunuyordu.

    Habertürk'ten Mehmet Çalışkan'ın edindiği son bilgiye göre; Erdoğan’ın çiftliği ve film platosu için acil durum söz konusu değildi. Ne var ki rüzgarın yönünü değiştirmesi halinde alevlerin Yılmaz Erdoğan'ın çiftliğine ve film platosuna yönelme olasılığı bulunuyordu. Ancak rüzgarın yön değiştirmesinin ardından yangın çiftlikten uzaklaştı.

    "İÇİMİZ YANIYOR"

    53 yaşındaki Erdoğan, ayrıca Instagram hesabından yayınladığı gönderide, "Düşbelen'imiz, köyümüz, Köyceğiz'imizin yanan ormanlarını BKM olarak sahipleneceğiz ve yeniden ağaçlandırma çalışmalarına destek olacağız... İçimiz yanıyor..." ifadelerine yer verdi.

    REKLAM
    https://www.instagram.com/p/CR8jN31LBGw/

    "DERİN ÜZÜNTÜ YAŞIYORUZ"

    "Geçmiş olsun Türkiye" diyen usta sanatçı, "Ülkemizin birçok yerinde meydana gelen yangınlarda hayatını kaybeden vatandaşlarımızın ailelerine baş sağlığı diliyor, yangından etkilenen tüm canların derin üzüntüsünü paylaşıyoruz." paylaşımında da bulundu.

    https://www.instagram.com/p/CR6xWPnrEOz/
    Şurada Paylaş!

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ