İHA

Antalya'nın Manavgat ilçesine bağlı Hocalı Mahallesi'nde yaşayan ve Manavgat Belediyesi çalışanlarından olan Zeki K., eşiyle birlikte izinli olduğu gün tarlada çalıştıktan sonra evlerine geri dönmek üzere yola çıktı. Kavacık mevkiine geldiklerinde Zeki K.'nin kullandığı traktör, sürücünün bir anlık dalgınlığı sonucunda yaklaşık 2 metrelik şarampole devrilerek ters döndü. Zeki K. devrilen traktörün altından kendi çabalarıyla çıkarken, yanında bulunan 55 yaşındaki eşi 1 kız çocuk annesi Emiş K. ise traktörün altında kalarak hayatını kaybetti.

TRAKTÖRÜN ALTINDA CAN VERDİ

İHA'da yer alan habere göre kazanın duyulmasının ardından başta ailenin yakınları olmak üzere mahalle sakinleri olay yerine akın etti. Olay yerine Antalya Büyükşehir Belediyesi kurtarma, 112 sağlık ve jandarma ekipleri sevk edildi. 112 sağlık ekibinin yaptığı kontrolde Emiş K.'nin hayatını kaybettiği belirlenirken, kurtarma ekibi talihsiz kadının cansız bedenini traktörün altından çıkardı.

KIZI, GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Emiş K.'nin cenazesi, Cumhuriyet Savcısı ve adli tabibin olay yerinde yaptığı inceleme ve otopsinin ardından ailesine teslim edildi.
Zeki-Emiş K. çiftinin kızları, acı haberi okul dönüşü servisten indikten sonra aldı. Genç kız, babasına sarılarak gözyaşı dökerken, arkadaşları genç kızı teskin etmeye çalıştı