Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Show TV’nin merakla beklenen yeni dizisi ‘Yuvamdaki Düşman’ın üçüncü tanıtımı yayınlandı. Yapımını Düş Gezginleri’nin üstlendiği, senaryosunu Rüya İşçileri’nin yazdığı, yönetmen koltuğuna ise Müge Uğurlar’ın oturduğu Yuvamdaki Düşman; Nebahat Çehre, Ece Çeşmioğlu, Pamir Pekin, Aslı Tandoğan başta olmak üzere Pelin Öztekin, Hakan Dinçkol, Rıza Akın, Doğaç Yıldız, Cansu Türedi, Sultan Köroğlu Kılıç gibi birbirinden başarılı isimleri bir araya getiriyor. Ayrıca Pelin Karahan ve Çağdaş Onur Öztürk de sürpriz isimler olarak yer alıyor.

“ÇOCUĞUN BENİM ÇOCUĞUM, HAYATIN BENİM HAYATIM OLACAK!”

Yuvamdaki Düşman, ses getiren tanıtımlarına bir yenisini daha ekledi. Yasemin’in (Aslı Tandoğan) sebep olduğu trafik kazasında Kemal’i (Çağdaş Onur Öztürk) kaybeden Ceren (Ece Çeşmioğlu) intikam yemini ediyor. Ceren’in “Sen benim yuvama ateş düşürdün, ben senin hayatını cehenneme çevirmeye geliyorum Yasemin! Çocuğun benim çocuğum, hayatın benim hayatım olacak!” sözlerinin dikkat çektiği tanıtımda Ceren’in gelişiyle birlikte yaklaşan fırtına derinden hissediliyor. Olcay (Nebahat Çehre) Yasemin ve Murat’ın bebek hakkındaki kararlarında söz sahibi olmak istediğinin sinyallerini verirken, Murat’ın sert tepkisiyle karşılaşıyor. Yuvamdaki Düşman psikolojik gerilim türündeki hikayesiyle izleyiciyi ekrana bağlamaya hazırlanıyor.

Yuvamdaki Düşman’da çocukluğundan beri özendiği, hayallerini kurduğu ve uğruna her şeyi göze aldığı hayata ulaşmaya bir adım kala tüm elde ettiklerini kaybeden genç bir kadının ve bu kadının hayatını yeniden kurmak için gözünü diktiği varlıklı ve mutlu bir ailenin hikayesi anlatılıyor. Genç kadın yeni bebek sahibi olmuş bu aileye bakıcı olarak girip gizli planını uygulamaya koyunca neler olacak?