Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Magazin Bengü: Hoş geldin 25. hafta - Magazin haberleri
    1

    2018'de iş insanı Selim Selimoğlu ile nikah masasına oturan Bengü, bir yıl sonra da kızı Zeynep'i kucağına almıştı. Şu sıralar ikinci bebeğini bekleyen ünlü şarkıcıdan yeni fotoğraflar geldi.

    2

    KARNI BURNUNDA POZ

    42 yaşındaki Bengü, havuz başında objektif karşısına geçti. Hamileliğinde 6. aya giren şarkıcı, karnı burnunda pozlarını sosyal medya hesabından yayınladı.

    3

    "HOŞ GELDİN 25. HAFTA"

    Bengü, gönderisine, "İkinci mi?' derken, 'Ne güzel sürpriz!' derken ve 'Oğlumuz oluyor.' derken, hoş geldin 25. hafta..." notunu düştü. Ünlü şarkıcının fotoğrafları kısa sürede takipçilerinden yoğun ilgi gördü.

    4

    "KARNIM BÜYÜMESE HAMİLE OLDUĞUMU HİSSETMEM"

    Geçtiğimiz haftalarda gazetecilerin objektilerine yansıyan Bengü, hamileliğinin nasıl ilerlediğini soran muhabirlere, "İkinci çocukta bu kadar rahat olacağını düşünmüyordum. Karnım büyümese hamile olduğumu hissetmem." açıklamasını yapmıştı.

    "OĞLUMUN ASKERLİK ÇAĞI GELMİŞ!"

    "Doktor kontrolümüz vardı. Ultrasona girdik, oğlumun askerlik çağı gelmiş." diyen şarkıcı, basın mensuplarını güldürmüştü.

    5

    "İNŞALLAH BEBEĞİM DE ANTİKORLU DOĞACAK"

    Hamile olduğu için konuyla ilgili detaylı araştırma yaparak aşı olduğunu belirten şarkıcı, "3 aydan sonra aşı yapılması öneriliyor. Ben 5 aylık olduğum için gönül rahatlığıyla ilk gün gidip, aşı yaptırabildim. Şu ana kadar da hiçbir yan etki görmedim. İnşallah bebeğim de antikorlu doğacak. Ben ailem, hepimiz uygun gördük. Doktorum da izin verdi. Aşı olmayı, yaptırmamaktan daha uygun buluyorum. Özellikle hamilelik döneminde koronavirüse yakalanırsan daha riskli buluyorum." diye konuşmuştu.

    6

    "HAMİLELİĞİ BİR HASTALIK GİBİ GÖRMÜYORUM"

    Pandemi nedeniyle konser veremeyen Bengü, temmuz ayında iki düğünde sahne alacağını açıklamıştı. Sanatçı, konuyla ilgili, "Ağustos ayında da konserler başlıyor. Herhalde ekime kadar çalışacağım. Çünkü hamileliği bir hastalık gibi görmüyorum. İlk hamileliğimde de doğuma kadar çalışmıştım." ifadelerini kullanmıştı.

    7

    "BİR KIZ, BİR ERKEK YETER"

    Bengü, ikinci bebeklerine eşinin ismi Selim'i koyacaklarını da söylemişti. Ünlü şarkıcı, "Toplamda kaç çocuk sahibi olmayı istiyorsunuz?" sorusuna ise, "Babamıza kalsa 4-5 tane olacak ama bende o yok. Yaş sınırını aşıyorum. İkinci ile sahalara veda etmeyi düşünüyorum. Bir kız, bir erkek yeter. Babasını çok seviyorum, oğlunu da çok seveceğim." yanıtını vermişti.

    8

    "14 HAFTALIK HAMİLEYİM" DEMİŞTİ

    Eşi ve kızı ile birlikte çekilen fotoğrafını yayınlayan Bengü, ikinci kez anne olmaya hazırlandığını açıklamıştı. 14 haftalık hamile olduğunu belirten şarkıcı, duygularını, "Bayramın sürprizi bizden gelsin... Zeynep abla oluyor, bir de oğlumuz oluyor... Dualarınızı eksik etmeyin. Kocaman sevgiler, bizden hepinize..." sözleriyle ifade etmişti.

    9

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ