Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Magazin Burak Sergen suskunluğunu bozdu! Nihan Ünsal'dan boşanıyor! - Magazin haberleri
    1

    Usta oyuncu Burak Sergen, dört ay önce Nihan Ünsal ile evlenmişti. Ancak çift hakkında ayrılık iddiası ortaya atıldı. Sergen'in, Ünsal'ın ihanetine uğradığı ve boşanma kararı aldığı ileri sürüldü.

    2

    FOTOĞRAFLAR SİLİNDİ, HESAPLAR KAPATILDI

    Ünlü oyuncu eşiyle yer aldığı fotoğrafları Instagram hesabından sildi, Nihan Ünsal ise sosyal medya hesaplarını kapattı. Ünsal'ın, İzmirli iş adamı Özer Kocer ile aşk yaşadığı iddia edildi. Kısa bir süre sonra da Ünsal ile Kocer'in el ele fotoğrafları basına yansıdı.

    3

    BOŞANMA DAVASI AÇTI

    Yaşananların ardından Burak Sergen, avukatı aracılığıyla yazılı bir açıklama yaptı:

    "Müvekkilim Burak Sergen'in üç yıllık nişanlılık süresinden sonra 03.06.2021 tarihinde derin bir sevgi ve güven hissiyle evlendiği Nihan Ünsal Sergen ile ilgili 05.10.2021 tarihinde yazılı, görsel ve sosyal medyada çıkan haberler ve görsel medyada yayınlanan fotoğraflar, müvekkilim ve yakın çevresinde şaşkınlık ve şok etkisi yaratmıştır. Bilindiği üzere kısa bir süre önce ağır derecede Covid geçirerek uzun bir tedavi sürecinden çıkan ve derhal rol aldığı dizinin çekimlerine, işine dönen müvekkilim henüz rahatsızlığının verdiği etkiyi bile atamamışken, çok güvendiği ve aşkla bağlı olduğu eşi Nihan Ünsal Sergen'in yazılı ve görsel basına yansıyan ihanet görüntüleri ile sarsılmış, derin bir hayal kırıklığı ve üzüntüye gömülmüştür. Elbette ki müvekkilim bu ihanet karşısında gereğini yaparak boşanma davası başta olmak üzere ilgili tüm hukuki süreci bugünden itibaren başlatmıştır.

    Bu olay sebebiyle; müvekkilim iyi günde, kötü günde her daim yanında olan, onu sevgi ve hayranlıkla takip eden ve yaşanan son derece çirkin bu son durumdan üzüntü duyan tüm yakınları, sevenleri ve kamuoyunu bilgilendirme gereği duymuş bulunmaktayız. Saygılarımızla...

    Burak Sergen vekili Av. Uğur Sıtkı."

    4

    ESKİ EŞTEN DESTEK

    Basına yansıyan haberlerin ardından Burak Sergen'e eski eşinden destek mesajı geldi. Işıl Sergen, 60 yaşındaki usta oyuncuya "Güçlü ol" dedi ve aynı zamanda hakkında çıkan "nafaka" haberlerine de açıklık getirdi.

    5

    "İYİ YA DA KÖTÜ GÜNLER HEPİMİZ İÇİN..."

    Işıl Sergen, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

    İyi ya da kötü günler hepimiz için... Kimsenin kötü günüyle sevinen bir insan asla olmadığım gibi oğlumun babasının bu durumdan en güçlü şekilde çıkacağına da eminim. İçinde bulunmadığım durumlarda da yorum yapmak ve konuşmak asla istemiyorum. Sadece adımın geçtiği kısımla ilgili açıklama yapmak zorunda kaldım. Bugün haber sitelerine düşen haberin içinde, Burak Bey'le boşanma anlaşmamızda "15 milyon tazminat" aldığıma dair bölüm tamamen gerçek dışıdır. O zaman da açıkladığımız gibi dostane bir anlaşmalı boşanma gerçekleştirdiğimiz için kimsenin kimseden tazminat alacağı doğmamıştır. Yapılan yorumlara istinaden bu açıklamayı yapmak zorunda kaldım. Bir ricam da bugün çıkan haberlerde lütfen oğlumun dahil olduğu fotoları kullanmayınız. Hassasiyetinize teşekkür ediyorum.

    6

    VELAYET DAVASI

    Öte yandan Işıl Sergen, eski eşine 11 yaşındaki oğlu Cansın için velayet davası açmıştı. Geçtiğimiz haziran ayında sonuçlanan davada mahkeme, daha önce ortak olan velayetin anneye verilmesine karar vermişti.

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ