Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Cennetin Gözyaşları yayınlanan son bölümüyle izleyicilerin karşısına çıktı. Dizinin son bölümünde Cennet hapse girmiş ve yaşadığı zorlu süreç anlatılmıştı. Selim ise Melisa ile dönülmez bir yolculuğa çıktığını anlamıştır. Cennet’in kendisine en çok ihtiyacı olduğu zamanlardır ama Selim’in hem eli kolu bağlı hem de Cennet’in yüzüne bakacak cesareti yoktur.

CENNETİN GÖZYAŞLARI YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Cennetin Gözyaşları biter bitmez dizinin izleyicileri yeni bölüm fragmanının yayınlanıp yayınlanmadığını merak etmeye başladı. Dizinin 15. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Ancak yayınlanır yayınlanmaz haberimizden izleyebilirsiniz.

CENNETİN GÖZYAŞLARI 14. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Cennet hapse girmiştir ve onu zorlu bir süreç bekliyordur. Hiç bilmediği ve oldukça sert şartlarda olan hapis ortamında hem hayatta kalmaya çalışıyor hem de suçsuzluğunu ispatlamak istiyordur. Ama hiçbir şey kolay olmayacaktır. Tüm bunların arkasındaki kişinin Arzu olduğunu biliyor olması da bir şeyleri değiştiremiyordur. Yapayalnız hissediyordur kendisini. Oysaki arkasında onu koruyup, kollamaya çalışan büyük bir güç vardır. Bu güç Cennet’in destekçisi olmaya adım adım giderken Arzu’nun da kabusu olacaktır.

Önemli miktarda hisselere sahip olan Arzu daha da güçlüdür. Sema’yı ve Orhan’ı karşısına almıştır ama yıkılmayacağından da o kadar emindir ki. Ne var ki hayatının en büyük kabusu ensesindedir ve karşılaşmalarına da çok az kalmıştır.
Selim ise Melisa ile dönülmez bir yolculuğa çıktığını anlamıştır. Cennet’in kendisine en çok ihtiyacı olduğu zamanlardır ama Selim’in hem eli kolu bağlı hem de Cennet’in yüzüne bakacak cesareti yoktur.
Kötüler galip gelmelerinin sevincini yaşarlarken en büyük kötü ile henüz karşılaşmamışlardır. Savaş asıl şimdi başlıyordur.

Bazı bağlar hiç kopmaz. Anne ile çocuk gibi, gerçek aşklar gibi, samimi dostluklar gibi. Cennet’in Gözyaşları bu hiç kopmayan bağların samimi hikayesi. Hiç kopmayıp ancak kördüğüm haline gelen bağların...