Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Çukur 9. yeni bölümü ile bu akşam Show TV'de izleyicisinin karşısına çıkıyor. Dizinin bu akşam yayınlanacak yeni bölümünde heyecan dozu iyice artacak. Geçen bölümün final sahnesinde Sena'nın kaçırılması sonrası nefesler tutulmuştu. Yamaç, babası İdris'i ve Sena'yı kurtarabilecek mi? İşte Çukur 9. bölüm fragmanı ve yeni bölüm özeti...

ÇUKUR 9. BÖLÜM FRAGMANI: YAMAÇ İÇİN ZORLU SÜREÇ

Show TV'nin ilgiyle izlenen dizisi Çukur 9. bölümü ile ekranlara geliyor. Çukur'un 9. bölümünde, Yamaç, hayatının en zorlu sınavını verecektir. Bir yanda babası İdris, diğer yanda sevdiği kadın Sena büyük tehlike altındadır. Yamaç’ın bu olaya karşı tepkisi başta Serdar olmak üzere herkesi şaşırtacaktır.

Sena’yı kaçıran Selim, iyice köşeye sıkışacaktır. Serdar’ın adamları tarafından tombalacıda tutulan Vartolu ve Celasun, Celasun’un tehlikeli planıyla oradan kaçmaya çalışır. Nefeslerin tutulacağı bu anda Celasun’un planı hiç tahmin etmedikleri birinin zarar görmesine sebep olur. Bu sırada Yamaç’ın dişli olduğunu gören Serdar ise adamlarına Çukur’a saldırmalarını söyler. Hedefte İdris’in evi de vardır. Serdar’ın pes etmeyeceğini anlayan Yamaç, harekete geçer.

KİM VURULACAK?

Çukur'da geçen hafta yeraltı dünyasının adamlarından Serdar, Selim'in planıyla kumarhaneyi bastı. Aralarında Vartolu'nun da olduğu kumarhanedeki herkesi etkisiz hale getirerek İdris'in kafasına silah dayadı. Babasının tehlikede olduğunu öğrenerek şok geçiren Yamaç hızla kumarhaneye doğru giderken gelen telefonla ikinci şokunu yaşadı. Biricik aşkı Sena da kaçırılmıştı.

Şimdi, bütün bu olanlar karşısında gözü dönen Yamaç'ın neler yapacağı merak ediliyor. Kurtarma ve bedel ödetme mücadelesinde silahların konuşacağı belli. Peki bu karşılaşmada son olarak kimin silahı konuşacak? Sena, Yamaç ve Serdar'ın karşı karşıya kaldığı soluksuz bırakan sahnede kimin namlusu ateşlenecek ve vurulan kim olacak?