Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Televizyon Cumali, İdris ve Sultan'la bir araya geldi! Çukur, yeni bölümü fragmanı yayınlandı mı?

    Çukur 2. sezon 11. dün akşamki bölümde her zamanki gibi seyircileri ekranlara kilitlemeyi başardı. Çukur'da beklenen buluşma yaşandı.İdris ve annesi Sultan’la yüzleşti. Peki, Çukur yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, Çukur son bölüme dair tüm detaylar...

    ÇUKUR'DA DÜN AKŞAM NELER YAŞANDI?

    Pazartesi akşamları zirveden inmeyen ‘Çukur’un dün akşam yayınlanan bölümünde beklenen buluşma yaşandı. Geçtiğimiz bölüm Yamaç, babası ve annesinin karşısına çıkarken Cumali onlarla görüşmek istemedi. Ancak bu özleme daha fazla dayanamayan Cumali, İdris ile Sultan’ın evine gitti. Yıllar sonra karşısında Cumali’yi gören Sultan’ın ağzından çıkan ilk kelime “Oğlum!” oldu. Yaşadığı şokla eski haline dönen Sultan ile Cumali’nin sahnesi izleyicileri derinden etkilerken, Cumali’nin babası İdris’le yüzleşmesi de bölümün en çok konuşulan anlarından oldu.

    REKLAM

    VARTOLU’NUN KISA SÜREN SEVİNCİ!

    Herkesten habersiz Karakuzular için çalışan Vartolu, sonunda hedefine ulaştı ve Saadet ile yeni doğan oğluna kavuştu. Sevdiği kadın ile oğlunu bir anda karşısında bulan Vartolu ile Saadet’in bir araya gelmesi ekran başındakilere duygusal anlar yaşattı. Ancak aşıkların mutluluğu kısa sürdü ve Çeto ile Mahsun’un adamları Saadet ile oğlunu Vartolu’dan ayırdı.

    Bölümün en çok konuşulan anlarından biri de Meke’nin, İdris ve Celasun karşısında; “Ben babamı Çukur’a gömemedim” isyanı oldu. Bununla birlikte “Çukur, eski günlerine dönebilecek mi?” sorusunu sorduran sürpriz bir an yaşandı ve hem Berber Muhittin Çukur’a gömüldü hem de Yamaç, mahalleye geri döndü.

    ÇUKUR, ZİRVENİN SAHİBİ!

    Çukur, dün akşam ekrana gelen yeni bölümüyle ABC1 20+'da12.42izlenme oranı (rating),25.25izlenme payı (share),AB’de10.24izlenme oranı (rating),23.18izlenme payı (share),Total’de ise11.11izlenme oranı (rating),23.75izlenme payı (share) ile tüm kategorilerde birinci oldu. İzleyiciler#oğlumetiketiyle Twitter’da yorumlarını paylaştı.#oğlumetiketi Twitter’da Türkiye'de12 saat 35 dakika,dünyada5 saat 50 dakikaTT listesinde kaldı.

    ‘Çukur’ yeni bölümüyle 3 Aralık Pazartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

    Haberi Hazırlayan: Fatih Berktaş
    Şurada Paylaş!

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ