Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Eski manken Demet Şener 11 yıllık eşi, 2 çocuğunun babası eski milli basketbolcu İbrahim Kutluay'a Eylül 2016'da boşanma davası açmıştı. Nedeni; İbrahim Kutluay'ın kendisine ihanet etmesiydi.

Ocak ayında görülen davada çiftin evlilikleri noktalandı. Mahkeme, İbrahim Kutluay'ın eski eşine 750 bin lira maddi 600 bin lira da manevi olmak üzere toplam 1 milyon 350 bin lira tazminat ödemesini hükmetti.

Demet Şener bugün 2. Sayfa adlı magazin programının konuğu oldu ve biten evliliği hakkında konuştu.

İŞTE DEMET ŞENER'İN AÇIKLAMALARI:

Güvenin bittiği yerde her şey biter. Güven en önemli şeydir.. Yeni hayatıma alıştım, bekarlık güzelmiş.

Kızgınlıklar geçiyor ama insan düşünüyor 'Neden böyle oldu?' diye. Yaşananların sorumlusu İbrahim'dir.

Ben her zaman çocuklarımın, İbrahim'in yanındaydım. Boşandıktan sonra çocuklarla görüşmek için kapıya kadar geliyor. Sadece 'Merhaba' diyorum.

"ALDATILDIĞIMI HİÇ ANLAMADIM"

Ben başıma bir şey gelemeden önlem almam. Yemin ederim aldatıldığımı hiç anlamadım. Hep yanımdaydı, profesyonel olmuş yani.

"ŞOFÖR GETİRDİ"

Aldatıldığımı ortaya çıkaran dosyaları evime bir şoför getirdi. İbrahim hep inkar etti. Çocuklarım her şeyi hissediyor. Ama şimdi daha mutlular.

"ŞİMDİ KİMSEYE HESAP VERMİYORUM"

Hayatım boyunca özgür ruhlu büyüdüm. Rahmetli babam ileri görüşlü bir adamdı. Burnun düşse almayacaksın, ayaklarının üzerinde duracaksın diyerek yetiştirdi. Güçlüydüm.

Evlilik sürecinde Türkiye'de her şeyinize dikkat etmeniz gerek. Bir dönem evliyken dikkat ettim şimdi kimseye hesap vermiyorum kusura bakmayın ama bekarlık çok güzelmiş.

"BARIŞMAK İÇİN ÇOK ŞEY YAPTI"

"Vah vah neleri kaybettim" sorusunu duymadım da hissediyorum. Kendisini tanırım. Barışmak için çok şey yaptı ama kabul etmedim.

İbrahim hayatımın merkezindeydi ama maalesef öyle değilmiş. İbrahim olaylardan sonra hemen evden gitmedi. 1,5 ay sürdü gitmesi. Annemle yukarıda yatak odasına kitliyorduk kendimizi.

 

"NE SELAM VERECEĞİM ONA?"

Bana iftira atıldı, ayrılma sebepleri ben değilim. Demet Akalın bana o kadar şey söyledi, ne selam vereceğim ona? Benim vicdanım çok rahat. Kimse boş konuşmasın.

24 SAAT GÜNÜN ÖZETİ
24 saat
24 saat günün önemli haberleri ve gelişmeleri