Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Gündem Eşini vahşice öldürdü! Sözleri kan dondurdu

    Bursa'da, sokakta tartıştığı eski eşi Özlem Meşeli'yi (38) vücudunun 18 yerinden bıçaklayarak öldürenHasan Gündoğdu (45), adliyeye sevk edildi. İşleri bozulmadan öncetekstille uğraşan Gündoğdu, gazetecilerin "Pişman mısınız?" sorusu üzerine, "Ne pişman olacağım,10 milyon paramı yediler" dedi.

    Olay, önceki gün sabah saatlerinde, merkez Yıldırım ilçesine bağlı Mimar Sinan Mahallesi 4'üncü Selvi Sokak'ta meydana geldi. Hasan Gündoğdu, iş yerine gitmek için evinden çıkan eski eşi Özlem Meşeli'yi takip etti. Bir süre sonra Gündoğduve Meşeli sokak ortasında, henüz bilinmeyen nedenle tartışmaya başladı. Hasan Gündoğdu, tartışma sırasında üzerindeki bıçağı çıkarıp, Özlem Meşeli'yi vücudunun 18 yerinden bıçakladı.Hastaneye kaldırılan Meşeli, tüm çabalara rağmen yaşamını yitirdi. Gündoğdu iseolayın ardından eski eşinin el çantasını alarak, kaçtı.

    ADLİYEYE SEVK EDİLDİ

    Bursa Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri, kaçma anıgüvenlik kamerasına yansıyan Hasan Gündoğdu'yu, dün Çınarönü Mahallesi'nde yakalayarak gözaltına aldı. Daha önce tekstille uğraşan ve bir süre sonra işleri bozulunca iş yerini kapattığı öğrenilen Gündoğdu, polisteki ifadesinde,Özlem Meşeli'nin, erkek arkadaşı ile birlikte parasını yediğini, nispet yapar gibi de kendi oturduğu mahallede ev kiraladıklarını, bu yüzden tartışırken sinirlenip cinayeti işlediğini iddia etti.

    Sorgusunun ardından adliyeye sevk edilen Hasan Gündoğdu, kendisini görüntüleyen gazetecilerin, "Pişman mısınız?" sorusu üzerine, "Ne pişman olacağım, 10 milyon paramı yediler" dedi.

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ