Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Gündem Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 105. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? EDHO son bölüm özeti

    Atv'de yayınlanan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 104. yeni bölümüyle izleyicisinin karşısına çıktı. Dizinin bu bölümünde CIA'in gözden çıkardığı Ekrem, Hızır'ın ellerinden ölüme yollanırken diğer tarafta Şahin Ağa da Ünal Kaplan'dan intikamını almaya çok yakındır. Dizinin son bölümünün ardından izleyiciler yeni bölümü merak etmeye başladı. Peki, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 105. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 104. son bölüm özeti ve 105. yeni bölüm fragmanına dair detaylar...

    EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 105. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

    Başrollerini Oktay Kaynarca, Deniz Çakır, Sanem Çelik, Tarık Ünlüoğlu, Olgun Şimşek, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba, Sabina Toziya, Kenan Çoban ve Turgay Tanülkü'nün paylaştığı Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 104. bölümü izleyiciyle buluştu. Dizinin son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlanmadı. Yeni bölüm fragmanının önümüzdeki hafta yayınlanması bekleniyor.

    EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜM ÖZETİ

    CIA'in gözden çıkardığı Ekrem, Hızır'ın ellerinden ölüme yollanırken diğer tarafta Şahin Ağa da Ünal Kaplan'dan intikamını almaya çok yakındır

    Düşmanların tek tek yok edildiği günlerde, Ekrem'in otellerine el koyarak legalleşme yolunda adım atan Çakırbeylilerin hevesleri kursaklarında kalır.

    Ellerindeki devir işlemlerine ait belgeler dahi Hızır'dan bir adım önde giden Sam'in planlarına engel olamayacaktır. Arkasına CIA'in büyük desteğini alan Kudret'in daha güçlü bir halde korku salmaya devam edeceği aşikardır.

    Günler geçtikçe dostlarını kaybedip yeni düşmanlar kazanan Hızır'ın ise işleriyle ilgili büyük bir değişime gitmesi artık şart olmuştur.

    Çakırbeyli hanesinde de huzursuzluk devam etmektedir.

    Evliliğiyle ilgili kararından dönmeye niyeti olmayan Meryem, anlaşmaya yanaşmayan Hızır ile boşanabilmek için her yola başvurur.

    Bu yollardan bir tanesinin sonunda ise tüm aileyi parçalayacak bir yıkım olacaktır.

    Şurada Paylaş!

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ