Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon tarihi belli mi? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ne zaman başlayacak? soruları dizinin izleyicilerinin gündeminde. Yaz başında sezon arasına giren diziler, Eylül ayı itibari ile birer birer yeni sezon bölümleriyle ekranlardaki yerlerini alıyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz da sezon finali yapan diziler arasında yer alıyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ile ilgili detaylar haberimizde.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni sezon bölümlerinin başlayacağı tarih henüz netleşmedi. Ancak dizinin resmi Twitter sayfası üzerinden 5. yeni bölümüyle yakında ekranlarda olacağı iafde edildi.

SALDA ALKOR, NAZ ELMAS VE BURAK SERGEN EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ'DA

5. sezonuyla ekranlara gelecek Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın kadrosuna usta isim Selda Alkor ve deneyimli oyuncular Naz Elmas ile Burak Sergen'in katıldığı geçtiğimiz günlerde duyurulmuştu.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 4. SEZON FİNALİ BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Kendilerine kurulan tuzağı fark edemeyecek kadar öfke dolu olan İlyas ve Behzat, Zeki'nin namlusunun ucunda eli kolu bağlı kalmıştır. Kardeşiyle aynı kaderi paylaşmak üzere olan Haşmet'i ise eski hasmı, yeni dostu Hızır, Tahsin'in elinden son anda kurtarmayı başarır. Dostlarının birer birer ölümüne şahit olan Hurşit'in hamlesi, Zeki'nin planını sekteye uğratacaktır. Tahsin'in ihanetinin ortaya çıkmasıyla asıl düşmanına bir adım daha yaklaştığını düşünen Çakırbeylileri kötü bir sürpriz beklemektedir.

Zeki Sivri kurduğu oyun sayesinde tek başına başa çıkamadığı Çakırbeylilerin üzerine çok tehlikeli bir düşman salmıştır. Öldürülen kardeşlerinin intikamını almaya yemin eden Selcan, hazırladığı kara listenin başına Hızır'ı yerleştirir. Yeni bir hayata başlamak için hazırlık içinde olan İlyas ve Alparslan'ın mutluluğu, Zeki'nin ele geçirilmesine bağlıyken Çakırbeyliler asıl ölümcül darbeyi bu yeni düşmanından alacaktır.