Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Magazin Fatma Girik: Kendimi iyi hissedersem projelerde yer alırım - Magazin haberleri
    1

    İstanbul ve Ankara’da rahatsızlığından dolayı tedavi olan Yeşilçam’ın usta oyuncusu Fatma Girik, iyileşir iyileşmez soluğu Bodrum’daki evinde almıştı.

    2

    İHA'nın haberine göre; usta oyuncu, geçtiğimiz gün Bodrum’da marinada bulunan Çin lokantasında objektiflere takıldı. Çin yemekleri yiyen Fatma Girik, gazetecilerin sorularına verdiği cevaplarla da takdir topladı.

    3

    Kardeşi Günay Girik, eşi Aysun Girik, yakın dostları Deniz Kalkavan ve Filiz Kalkavan ile Bodrum turu atmaya çıkan Fatma Girik, muhabirlerin sorularını yanıtlayarak sağlık durumunun iyi olduğunu, yürümekte güçlük çektiğini ve fizik tedavi gördüğünü açıkladı.

    4

    Girik, "Yürümekte biraz zorluk çekiyorum ama ameliyat falan olmadım. Fizik tedavi gördüm. Şimdi de fizik tedavici eve geliyor. Günlük tedavimize devam ediyorum" dedi.

    5

    "Türk filmlerinin ve dizilerinin geldiği noktayı beğeniyor musunuz?" sorusuna ise Girik, "Profesyonel oyuncular var, seçici davrandıkları için güzel flim ve diziler ortaya çıkıyor. Profesyoneller seçici oluyor. Oynayacağı diziyi, filmi biliyor. Her yerde var abur cuburcular" şeklinde konuştu.

    6

    En çok sevdiği dizinin ismini söylemeyen ünlü oyuncu, şunları söyledi:

    7

    Şu anda hasta olduğum için çok ağlamalı, sızlamalı, vurdulu ve kırdılı filmler izlemiyorum. İzlediğim diziler var ama söylenmez. Söylersek ayıp olur, öteki dizidekiler kırılır. Herkes kendi gönlünden geçeni yapıyor ve sinemaya aktarıyor. Şimdi ben nasıl diyeyim 'O kötü, bu kötü' diye. 'Onu beğendim, bunu beğenmedim' diyemem.

    8

    Öyle bir şey olmaz. Beğendiğim sevinir, beğenmediğim kırılır. O yüzden olmaz, söylemem. Genç insanları özellikle kırmak istemem. Kendimi iyi hissetmediğim için bir projede yer almıyorum ama iyileşirsem neden olmasın.

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ