Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Beylikdüzü Belediyesi, bayramda ihtiyaç sahibi ailelere kurban eti ulaştırmak için hayırsever vatandaşların bağışlarını yapabilecekleri bir kurban bağış noktası oluşturdu. Sosyal sorumluluk bilinci ile hareket eden ve bağışlanan kurbanları belirlenen ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırmayı amaçlayan Beylikdüzü Belediyesi, yaklaşık 2 bin 500 aileyi hedefliyor. Bu uygulama ile maddi sıkıntılar sebebiyle kurban kesemeyen ailelere destek olma imkanı sağlanıyor.

İlk kez geçtiğimiz yıl kurulan Beylikdüzü Belediyesi Kurban Bağış Noktası'nda ki uygulama devam ediyor. Önceki sene yoğun bir talebin olduğu ve hedef rakamın %80 oranında gerçekleştiği bağış çalışmasına bu yıl da vatandaşlardan yoğun bir talep bekleniyor. Bağış yapmak isteyen her vatandaş Beylikdüzü Modern Kurban Satış ve Kesim Yeri'ne gelerek kurbanlık alıp bağışlarını yapabilirler.

Vatandaşlar, detaylı bilgiyi 444 09 39 NO'lu Çağrı Merkezinden alabilecekler.

Öte yandan, bağış hakkında detaylı bilgi için yeni merkezi Yakuplu Mahallesi Ambarlı Tır Parkı'nda olan Beylikdüzü Modern Kurban Satış ve Kesim Yeri'nde oluşturulan bağış noktasına ve 444 09 39NO'lu Çağrı Merkezi'ne başvurabilirler.

İHA