Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Magazin Hande Erçel 27 yaşında - Magazin haberleri
    1

    Oyuncu Hande Erçel ve Gamze Erçel'in kanser tedavisi gören anneleri Aylin Erçel, 2019'un ocak ayında yaşamını yitirmişti.

    2

    Instagram hesabından zaman zaman annesinin resimlerini yayınlayan Erçel, doğum gününde de Aylin Erçel'i unutmadı.

    3

    27 yaşına basan oyuncu, sosyal medya hesabından annesi, babası ve ablası Gamze Erçel'in de yer aldığı aile pozunu paylaştı.

    Hande Erçel'in fotoğrafı takipçilerini duygulandırdı.

    4

    Erçel, geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından sevenlerine seslenerek, doğum gününde hediye yerine Kansersiz Yaşam Vakfı'na bağış yapmasını isteyerek şu ifadeleri kullanmıştı:

    Her yıl doğum günüm olan 24 Kasım’da yaptığınız güzelliklerle beni çok mutlu ediyor, 'İyi ki' dedirtiyorsunuz. Şimdi ise; yeni yaşıma girmeye günler kala benim için çok hassas bir konuyla ilgili desteğinizi bekliyor, birlik olalım istiyorum.

    5

    "O ACIYI YAŞADIM"

    24 Kasım’daki doğum günüm için ilk hediyemi kendi kendime verdim, kanser hastası çocuklara ve ailelerine bağışta bulunarak. Bu hastalığın hastayı olduğu kadar, yakınlarını da acıttığını biliyorum, yaşadım… Onların yaşamlarını değiştirebileceğimize, iyileştirebileceğimize inanıyorum.

    6

    İşte bu yüzden Kansersiz Yaşam Derneği ile yürüyorum. 'İyilik Paylaş' sosyal bağış platformu üzerinden açtığım kampanya ile toplayacağımız bağışlar, benim için en özel günümün, en güzel hediyesi olacak. Şimdi sıra sizde. Az ya da çok ama yürekten bağışlarınızı bekliyorum. Var olduğum güne bir kutlama olacaksa, bundan daha büyük bir kutlama hayal edemiyorum. Teşekkür ederim.

    7

    Öte yandan Hande Erçel, annesini son yolculuğunu uğurlarken kelebekleri sevdiği için 'Kelebeğim' diye seslendiği annesinin tabutu ile yakalarına kelebek figürleri takmıştı.

    8

    "KELEBEĞİNİ" VÜCUDUNA KAZIDI

    Annesine 'Kelebeğim' diye seslenen genç oyuncu, annesi için kelebek figürü dövme yaptırmıştı.

    9