Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Televizyon Hercai son bölüm! Miran Hazar'ın oğlu! Hercai 23. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

    Hercai 22. son bölümü izleyicisi ile buluştu. ATV ekranlarında yayınlanan Hercai'nin son bölümünde, Hazar Bey, kendisini vuran kişinin Miran olduğunu söylüyor. Bunu duyan Reyyan, Miran'ı terk ediyor. Miran bu iftiralara daha fazla dayanamayarak Reyyan'ın tekrar karşısına çıkar ve onu geri evlerine götürmek için Şadoğlu'nun konağına döner. Hazar Bey'e kanı Miran'ın verdiği ortaya çıkar.

    ESMA MİRAN'IN HAZAR'IN OĞLU OLDUĞUNU SÖYLÜYOR!

    Dilşad'tan kalan büyük sırı yıllardır saklı tutan Esma, daha fazla dayanamayıp Şadoğlu konağına gidiyor. Zehra ile karşılaşıyor ve Dilşad'ın ona bıraktığı mektubu veriyor. Esma, Zehra'ya, Miran'ın Hazar'ın oğlu olduğunu söylüyor.

    REKLAM

    HERCAİ 23. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

    Hercai 23. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

    HERCAİ SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

    Hazar'ın, Miran'ın adını vermesi Reyyan ve Miran arasındaki tüm dengeleri değiştirir. Miran suçsuzluğunu haykırırken, Reyyan babasının ağzından çıkan sözlerin gerçekliğinden emin olurken Miran'ın bu zamana kadar rol yaptığını, hala intikamından vazgeçmediğini düşünür. Ne yaparsa yapsın Miran'ın içindeki öfkeyi yok edemediğini anlayan Reyyan, bundan sonra ailesini korumak için mücadele etmeye ant içer. Hazar'ın ağzından çıkan bir kelimenin her şeyi yakıp yıkacak kadar güçlü olması Miran'ı derinden yaralarken, Reyyan'ın kendisine haksızlık ettiğini düşünmektedir.

    "MİRAN, HAZAR İLE DİLŞAH'IN OĞLU"

    Yıllar önce Dilşah'a vermiş olduğu sözün altında ezilen Esma, bu intikam oyununu sonlandırmak ve Hazar'la Miran'ı bir araya getirmek için elindeki mektubu Zehra'ya teslim eder. Miran'ın gerçekte Hazar'ın oğlu olduğunu öğrenen Zehra, acaba Hazar'a mektubu teslim edip, Miran'ı içinde bulunduğu cehennemden çıkarıp kurtarabilecek midir?

    Haberi Hazırlayan: Büşra Kamış
    Şurada Paylaş!

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ