Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
Bu kez kadın şiddeti! Oklavayla kocasını dövdü!
0:00 / 0:00
İHA

Bursa'da, merkez Osmangazi ilçesi Muradiye Mahallesi Beşikçiler Caddesi’nde kadın şiddeti yaşandı. Edinilen bilgiye göre Zinnur B. (41) ile karısı Meral B. (38), kıskançlık meselesi yüzünden tartışmaya başladı.

Tartışmanın büyümesiyle Meral B., mutfaktan aldığı oklava ile kocası Zinnur B.’ye saldırdı.

YARALI KOCAYI EVDEN ATTI

İHA'da yer alan habere göre Zinnur B.’nin kolunu da ısıran Meral B., başı yarılan kocası Zinnur B.’yi, sokağa çıkma kısıtlamasına rağmen, sokağa attı.

POLİSİ ARAYIP YARDIM İSTEDİ

Çaresizce sokakta kalan yaralı Zinnur B., durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri Zinnur B.’ye olay yerinde ilk müdahaleyi yaptı. Polis ekipleri, kocasının şikayetçi olduğu Meral B.’yi karakola götürmek istedi. Polis ekiplerine bir süre kapıyı açmayan Meral B., daha sonra kapıyı açarak polis ve sağlık ekiplerine tepki gösterdi.

"O DA BENİM SIRTIMA VURDU"

Meral B., ekiplere, "Sizi sevmiyorum, o da benim sırtıma vurdu, gidin bu evden’" diye tepki gösterip, kapıyı ekiplerin üzerine kapattı. Bu sırada kapı aralığında bulunan 112’den bir sağlık personeli, kapı arasında sıkışma tehlikesi yaşadı.

"GEÇEN AKŞAM DA DÖVDÜ, ALSINLAR BUNU"

Yaklaşık yarım saat süren ikna çabasının arından Meral B., ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü. Basın mensuplarına yaşanan olayı anlatan Zinnur B., "Karım tarafından darp edildim. Psikolojik sorunları var. Kıskançlık sebebiyle kavga ettik.

Kolumu ısırdı, beni darp etti. Geçen akşam da aynısı yaptı. Alsınlar götürsünler bu kadını" diye konuştu. Ayrıca Zinnur B.’nin göz yaşlarına hakim olamadığı görüldü. Polis ekipleri, olayla ilgili soruşturma başlattı.

24 SAAT GÜNÜN ÖZETİ
24 saat
24 saat günün önemli haberleri ve gelişmeleri

Bu haberin seslendirmesi Voiser tarafından yapılmıştır.