Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Dünyadan Kylie Jenner'a özel jet tepkisi - Magazin haberleri
    1

    ABD'li magazin yıldızı Keylie Jenner, Şükran Günü'nü kutlamak için kızının babası Travis Scott ve kızı Stormi Webster ile bir araya geldi.

    2

    BAKICILARI VE KORUMALARI EŞLİK ETTİ

    Kızlarıyla birlikte Palm Springs'e giden ikili, 50 milyon dolarlık özel jetleriyle Los Angeles'a geri döndü.

    Jenner ve Scott'a bakıcıları ve korumaları da eşlik etti.

    3

    ÖZEL JETİ ELEŞTİRİLDİ

    Yaklaşık 90 dakika süren Jenner ve Scott'un yolculuğu özel jetlerinin çevre dostu olmadığı için eleştirildi.

    4

    Öte yandan lüks yaşantısı ve yaptığı harcamalarla sık sık gündeme gelen 23 yaşındaki Kylie Jenner'ın sosyal medyadaki takipçisi 200 milyonu geçmişti.

    5

    Instagram hesabını aktif kullanan Jenner, 200 milyon takipçisiyle, futbolcu Cristiano Ronaldo, aktör Dwayne Johnson ve şarkıcı Ariana Grande'den sonra en takipçisi bulunan ünlü isim olmuştu.

    6

    SERVETİ TARTIŞMA KONUSU

    Kendi adını taşıyan kozmetik ürünleri markasıyla başarıyı yakalayan Kylie Jenner'ın, Forbes dergisine göre bu yıl da ‘kendi servetini yaratan’ en genç milyarder olduğu ilişkin haberler basına yansımıştı.

    7

    Şirketinin yüzde 51’ini satarak büyük bir gelir elde eden Kylie Jenner’ın kişisel serveti 1.2 milyar dolar (8.1 milyar TL). Kardashian ailesinin en genç üyesi, geçen yıl da listenin ilk sırasındaydı.

    Ancak Forbes dergisi, üst üste servetini kendi yapan en genç milyarder (Self-Made Billionaire) ilan ettiği Kylie Jenner, hakkında bir yazı yayınladı.

    8

    Dergi, resmi web sitesinden Jenner’ın bu servetinin kurmaca olduğunu, aslında kendi adını taşıyan kozmetik şirketinin söylendiği kadar gelir elde etmediğini iddia etti.

    9

    Yayınlanan yazıdan sonra Kylie Jenner, Twitter hesabından iddialara yanıt verdi.

    “Saygın olduğunu düşündüğüm sitede bir dizi yanlış ifade ve kanıtlanmamış varsayımlar yer alıyor” diyerek iddiaları yalanlayan Jenner, “Benim güzel bir kızım, başarılı bir işim var ve bunu gayet iyi yapıyorum. Size şu anda ne kadar param olduğunu tespit etmekten çok daha önemli olan 100 farklı şey sıralayabilirim” ifadelerini kullandı.