Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Avrupa’nın en büyük çocuk ve genç sinema festivali olan Giffoni Film Festivali’nde “Hayat Boyu Başarı” ödülü kazanan Jennifer Aniston, geçen yıl Justin Theroux’la olan ilişkisini evlilikle taçlandırmıştı.

Genç hayranlarının sorusu üzerine geçmiş ilişkilerinde yaşadıklarını gözyaşları içinde anlatan 47 yaşındaki oyuncu, “Garson da olsak, fırıncıda olsak, öğrenci ya da başka bir şey, günün sonunda hepimiz insanız. Ayrılık yaşadığınızda duvarları yumruklayabilirsiniz ve daha uzağa gidemeyeceğinizi düşünürsünüz. Kalbim bunu kaldıramayacak, bu çok büyük bir acı ya da yeterince iyi miyim diye düşünürsünüz. ‘Ayakta kalabilecek miyim?’ diye sorarsınız” dedi.

Aniston, “Mucizevi bir şekilde üstesinden gelmek zorundasınızdır. ‘Yapamam, evet yapabilirim’ dersiniz. Evet, yapabilirsiniz” şeklinde konuştu.

BRAD PITT'LE EVLİYDİ

“Friends” dizisiyle dünya çapında yıldızı parlayan Aniston, 2000 ile 2005 yılları arasında Brad Pitt ile evliydi. Ocak 2005’te ayrıldıklarını duyurdular. Aynı yıl nisan ayında Brad Pitt, Angelina Jolie ile fotoğraflandı.

ROL ARKADAŞIYLA SEVGİLİ OLDU

Bu ayrılıktan kısa süre sonra “Ayrılık” (The Break-Up) dizisindeki rol arkadaşı Vince Vaughn ile birlikte olan Aniston, 2007 yılında birkaç ay İngiliz model Paul Sculfor’la daha sonra da ABD’li müzisyen John Mayer’le ilişki yaşadı.

Aniston daha sonra “The O.C.” dizisi oyuncusu Tate Donovan’la üç yıllık bir ilişki yaşadı.