Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler H. Bunu Konuşuyor Ünlü oryantal Tanyeli'den bomba açıklamalar...
    1

    Tanyeli, konuk olduğu Söylemezsem Olmaz programında olay yaratacak açıklamalar yaptı.

    2

    Eski eşinin nikah şahidi olduğunu doğrulayan ünlü oryantel "Çocuğumun babası olduğu için tabi ki de oldum. Benimle 12 yıl birlikte yaşadığım bir adam olduğu için yaptım bunu. Çocuğumun mutlu olması için yaptım" dedi.

    3

    Bu durumdan hiç rahatsızlık duymadığını açıklayan Tanyeli "Kimse bundan rahatsız olmadı. Böyle şeyleri aşmamız gerekiyor. Medeni ülkelerde insanlar birbirlerine destek oluyorlar" diye konuştu.

    4

    İbrahim Tatlıses'in diğer meslektaşlarına olduğu gibi kendisine de katkı sağladığını söyleyen Tanyeli "Ben de mesleğe başlangıcımda İbo Show'da sahne aldım. Hepimizin mesleğe başlangıcı İbo Show'dur" dedi.

    5

    Zayıflama ilacı yüzünden sağlığının bozulduğunu belirten güzel yıldız şunları söyledi: "Bilinçsizce kilo vermeye çalışan gençleri sürekli olarak uyarıyorum. Sağlık sorunlarım sebebiyle çok kilo aldım. Yapılan yargısız infazlar, insanları sağlıksızca kilo verdiren ilaçları kullanmaya sevk ediyor. Doğumdan sonra herkese bana çok kilolusun diyordu. Hem kilo vermek hem de iş kaçırmamak için bu ilaçlardan kullandım."

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ