Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler H. Bunu Konuşuyor Nihat Altınkaya gittiği gece kulübünde kavgaya karıştı

    Asmalımescit’teki bir gece kulübünde eğlenen Nihat Altınkaya gecenin ilerleyen saatlerinde yaka paça dışarı atıldı. Kapıda kendisini dışarı atan güvenliklerle tartışırken fotoğrafları çekilen Altınkaya ne yapacağını şaşırdı. Önce arkadaşları görüntünün çekilmesine engel olmaya çalıştı. Bunda başarılı olamayan Nihat Altınkaya hızla taksiye bindi. Habercilerin olayı sormasına şu cevabı verdi: “Yok kavga falan etmedik. Kavga yok kavga etmedim.”

    NE BAKIYORSUN KAVGASI

    Sözcü'de yer alan habere göre; Nihat Altınkaya taksiyle uzaklaştıktan sonra arkadaşları habercilerin görüntüleri silmesi için dil döktü.

    Kendisinin set çalışanı olduğunu söyleyen bir arkadaşı “Nihat yeni bir işe başlayacak Kıvanç Tatlıtuğ ve Kenan İmirzalıoğlu ile oynayacak ne olur o görüntüleri silin. Adam zaten yıllardır para kazanamıyor. İşi sıkıntıya girmesin” diyerek habercileri ikna etmeye çalıştı.

    YUMRUK VE TARTAKLAMA

    İçerideki kavganın sebebi de daha sonra anlaşıldı. Mekanda bayan arkadaşına baktığını iddia eden bir genç Nihat Altınkaya’ya “Ne bakıyorsun ulan” dedi. Sinirlenen Altınkaya gencin üzerine yürüdü.

    Gencin kendisine küfür etmesiyle bir anda sinirlerine hakim olamayan Nihat Altınkaya yumruk atarak tartakladı. Kavgayı ayırmaya gelen güvenlikler de genci yerde tekmeleyen Altınkaya’yı yaka paça dışarı çıkardıkları öğrenildi.

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ