Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

AKEL SUNACAK

Gecenin sunuculuğunu Ebru Akel üstlenecek. Dizinin müziklerini hazırlayan Toygar Işıklı ise özel bir performans sergileyecek.

GELİR, MERKEZE BAĞIŞLANACAK

SHOW TV’nin fenomen dizisi ‘İçerde’, prestijine yakışır bir sosyal sorumluluk projesiyle ekranlara veda edecek. Dizinin yıldızları büyük finali, Lütfi Kırdar’da hayranlarıyla birlikte izleyecek. Bilet satışlarından elde edilecek gelir, Tekirdağ MİKA-DER ve İçerde Spor Rehabilitasyon Merkezi’ne bağışlanacak.

KARDEŞLERDEN BİRİ ÖLECEK Mİ?

Yılın finalinde nefesler tutulacak! Eylem’e evlenme teklif etmek için lunaparka götüren Umut, sürpriz bir gelişmeyle sarsılacak. Eylem’e silah doğrultulduğunu fark eden Umut, yeniden Celal’in eline düşecek. Kardeşini kurtarmak için ölümü göze alan Sarp zamanla yarışacak.

Son hesaplaşma

Yayınlandığı ilk günden itibaren milyonları ekrana kilitleyen “İçerde”, bu akşam son kez evlerimize konuk olacak. Büyük finalde Sarp, Celal’i tutuklar ama onu hapse koymak kolay değildir. Tüm yaşananlara tanık olan Davut, büyük planı harekete geçirir. Her şeyden habersiz olan Yılmaz Ailesi sonunda bir aradadır. Füsun, oğulları Sarp ve Umut’a kavuşmanın sevincini yaşarken Umut ise Eylem’e evlilik teklifi yapmak için hazırlıklara başlar. Bu mutlu anı, intikam için geri dönen Celal böler. Celal, hikâyenin başladığı noktaya dönerek sona hazırlanır. Yılmaz Kardeşler’den biri yine elindedir. Umut’u kurtarmak üzere harekete geçen Sarp için amansız bir zamanla yarış başlar. Celal ile Yılmaz Kardeşler arasında son hesaplaşma yaşanacaktır...