Mert Fırat imaj değiştirdi
İdil Fırat ile mutlu bir evlilik sürdüren Mert Fırat'ın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda imaj değiştirdiği görüldü. Bıyık bırakan oyuncu, "Yeni bir proje mi geliyor?" sorusunu akıllara getirdi
Oyuncu Mert Fırat ve iş adamı Önder Fırat'ın kızı İdil Fırat, geçtiğimiz sene Çeşme Alaçatı'da yapılan törenle dünya evine girmişti. Çift, mutlu anlarını sosyal medya hesabından paylaşmayı ihmal etmiyor.
Sosyal medyayı aktif kullanan isimler arasında yer alan Mert Fırat'ın yaptığı paylaşımlarda imaj değiştirdiği görüldü.
Bıyık bırakan oyuncu, "Yeni bir proje mi geliyor?" sorusunu akıllara getirdi.
Öte yandan Fırat'ın paylaşımları takipçileri tarafından beğeni yağmuruna tutuldu.