Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Magazin Merve Boluğur'dan haç açıklaması: Ayrımcı değilim Müslümanım - Magazin haberleri
    1

    Ünlü oyuncu Merve Boluğur, sosyal medya hesabı üzerinden hayranlarının sorularını yanıtladı. Samimi cevaplar veren Boluğur, boynundaki haç kolyeden, dini inancı ve özel hayatına kadar pek çok soruyu yanıtladı.

    2

    Son olarak Burak Dayı'dan ayrılan Boluğur, "Bir erkekte en nefret ettiğin şey ne?" sorusuna, "Nefret kelimesini kullanmıyorum. Ailesinden ayrışmamış olması, mesleği ve parası üzerinden bir üslupla tavlamaya çalışmasından hoşlanmıyorum." yanıtını verdi.

    Boluğur ayrıca, bir erkekte en çok sınır ihlallerine ve ergen davranışlara sinirlendiğini belirtti.

    3

    Boluğur, dini inancını ve boynundaki haç şeklindeki kolyeyi soran takipçisine ise, “Haçı sembolik olarak seviyorum. O da Allah’ın bir dini ayrıca. Ayrımcı değilim. Müslümanım.” cevabını verdi.

    4

    Oyuncu, 'Sınırların var mı?' sorusuna ise, "Evet. Ne istediğimi iyi bilirim. Standartlarım var. Kararlarımda netim." yanıtını verdi.

    Boluğur, "Dünyaya bir daha gelsen 'asla yapmam' dediğin bir şey var mı? Varsa ne?" sorusuna da şu cevabı verdi:

    Asla kelimesini kullanmamaya dikkat ederim. Muhakkak başıma gelir. Sınanacağıma inanırım.

    5

    "TEKRADAN EVLİLİĞİ DÜŞÜNÜYORUM"

    Boluğur, geçtiğimiz haftalarda katıldığı bir Youtube programında da samimi açıklamalarda bulunmuştu.

    Kendi jenerasyonundaki birçok ünlü isimle oynadığını dile getiren Boluğur, "Çağatay Ulusoy’u severim, kendisi arkadaşım. İşine odaklanmış bir şekilde, takdir ediyorum" ifadelerini kullandı.

    6

    "Tekrardan evliliği düşünüyorum." diyen oyuncu, "Bu yaz çok fazla çocuk gördüm ve kumral bütün çocukları yoldum. Aslında çocuk istiyorum” ifadelerini kullandı.

    7

    Bir dönem Sinem Kobal ile birlikte Küçük Sırlar adlı dizide rol alan Merve Boluğur, şunları söyledi:

    Sinem ile hiçbir sıkıntımız olmadı. Çok naif ve çok profesyonel bir insan. Herkes ekmeğinin peşindeydi o dizide. Benim rolüm yan roldü ama daha çok sevildi. Çok keyif alarak oynuyordum. İnsanlar da enerjimi hissetti, o karakter sevildi. Benim hiçbir zaman kendimi ön plana atma gibi derdim olmadı.

    8

    Geçtiğimiz günlerde sokakta maskesiz olduğu görülen Merve Boluğur, maske kuralına uymadığı için yoğun eleştirilere maruz kalmıştı. Oyuncu, “Mesafeleri olan bir insanım. Doğuştan sosyal mesafem olduğu için maske takmıyorum. Mesafeli olduğu kadar eğlenceli bir tarafım da var. O yüzden dengelediğimi düşünüyorum. Biraz daha kendime bir şeyler katmaya çalışıyorum.” dedi.

    9

    Boluğur, "Gökçe Bahadır gibi pavyon kadını oynar mısın?” sorusuna, “Oynarım tabii. Neden oynamayayım? O da bir rol. O da bir meslek. Hem de bayıla bayıla oynarım. Bak şu anda bile heyecanlandım” sözleriyle cevap verdi.

    10

    Ünlü oyuncu “Sosyal medyada o an ne hissediyorsam onu paylaşıyorum. Kendimi lolita olarak görüyorum. Sosyal medya paylaşımlarımı filtresiz yapıyorum. Gelebilecek olan tepkileri bildiğim için ister istemez bir an düşünüyorum ama hiçbir zaman tepki gelsin diye hiçbir şey yazmıyorum. Çünkü artık kendim gibiyim. Derdim gündem olmak değil. Hayatı gerçekten keyif alarak yaşamak, bu anı keyifle geçirmek şu an bütün derdim. Kendimde fark etmem gereken şeyleri fark ediyorum” diye konuştu.

    11

    Boluğur, 2015 yılında dünyaevine girdiği popçu Murat Dalkılıç ile yollarını 2017'de ayırmıştı.

    Şurada Paylaş!

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ