Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Magazin Mustafa Sandal sevgilisi Melis Sütşurup ve oğlu Yaman ile tatilde - Magazin haberleri
    1

    Habertürk'ten Onur Aydın'ın haberine göre; Popçu Mustafa Sandal ile sosyetik güzel Melis Sütşurup'un aşkı tam gaz devam ediyor. Soluğu yine müdavimi oldukları Bodrum'da alan çift, önceki gün Yalıkavak'ta bulunan bir plajda görüntülendi.

    2

    İkiliye tatilde Sandal'ın Emina Jahovic ile evliliğinden dünyaya gelen oğlu Yaman da eşlik etti. Önce bir restoranda yemek yiyen üçlü, ardından uzun süre sohbete daldı. Bir ara Yaman ile bilek güreşi yapan Sütşurup, ardından sevgilisiyle birlikte iskeleye geçti.

    3

    Ünlü şarkıcının oğlu ve sevgilisinin iskeledeki neşeli halleri dikkatlerden kaçmadı.

    4

    YAMAN ŞOV!

    Sıcaktan bunalınca kendisini serin sulara bırakan Yaman, art arda taklalar atarak adeta şov yaptı. Sandal ise bu sırada sevgilisi Melis Sütşurup ile birlikte oğlunu izledi.

    5

    Denize girmeyi tercih etmeyen Sandal ile Sütşurup, gün boyu iskelede sohbet etti.

    6

    "KEYİFLİ VAKİT GEÇİRDİK"

    Çift, geçtiğimiz yıl ayrılık kararı almıştı. Ünlü şarkıcı, Sütşurup ile ayrılığının ardından verdiği röportajda, "Melis ile keyifli vakit geçirdik" şeklinde konuşmuştu.

    7

    "MİDEMİ BULANDIRAN ŞEYLER VAR"

    Eski sevgilisinin sözlerine kızan Melis Sütşurup ise şu ifadeleri kullanmıştı:

    Mustafa ile ilişkimizin bitme nedeni onun telefonunda gördüğüm bir mesaj değil. Mustafa hakkında tesadüfen öyle bir şey öğrendim ki ilişkiyi hemen bitirdim.

    Zaten öncesinde de midemi bulandıran çok şey vardı ama bunlar aldatma, ihanet gibi konular değil. Daha çirkin şeyler. Detayına girmem bana yakışmaz.

    8

    Ayrılık sebebi olarak, Emina Sandal ile 10 yıllık evliliklerini bitiren Mustafa Sandal'ın boşanma protokolü çerçevesinde eski eşine verdiği para nedeniyle mali sıkıntı içine girdiği iddiası ortaya atılmıştı.

    9

    "BORÇ" İDDİASI

    O dönem sevgilisi Sütşurup'tan 100 bin TL borç aldığı iddia edilen Sandal'ın birlikteliği sürdürmek istemediği konuşulmuştu.

    10

    "BUNLARIN HEPSİ AŞKTAN"

    Melis Sütşurup ile yaklaşık sekiz ay önce tekrar barışan ünlü popçu, geçtiğimiz günlerde ise evgilisinin doğum gününe özel duygusal bir yazı kaleme almıştı.

    Sütşurup'un fotoğrafını Instagram hesabından yayınlayan Mustafa Sandal, sevgilisine, "Bir gün dünyana bir kadın girer, kalbini ve ruhunu seninle paylaşmak için ortaya koyar. Anlarsın ki, o kadının sevgisi ve cesareti seni durmadan yükselten bir meleğin kanat çırpmasıdır. İyi ki doğdun canım sevgilim" diyerek seslenmişti.

    Melis Sütşurup da Sandal'ın paylaşımına, "Bunların hepsi aşktan" sözleriyle karşılık vermişti.

    11
    12
    Şurada Paylaş!

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ