Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Spor Futbol Süper Lig Galatasaray Rıdvan Dilmen'den Galatasaray - Başakşehir maçı yorumu - Galatasaray Haberleri
    1

    ''Galatasaray için sevindirici haber, Falcao'nun 2 hafta sonra oynama ihtimali varmış. Başkanın söylediğine göre tendonunda sıkıntı varmış riske edilecek bir sakatlık değil, muhtemelen dinlendiriliyor."

    2

    "Galatasaray'ın ideal kadrosu ile hocanın temmuz ayında yaptığı planlama bu değil. Okan, Ahmet, Ömer, Emre, Adem bunlar hocanın kadrosunda yoktu."

    3

    "Planlamanın yarısı gitmiş. Mevcut kadrondan gidenlere göre bunları takım olarak kurmuş."

    4

    ''Sıkıcı bir maç, ilk kez bu kadar uzun ara verildi lige. Ligi özlüyorsunuz ama sıkıcı oluyor. Konsantrasyonlarda sorunlar oluyor."

    5

    "Misal Babel, sert maç oynadı dinlenip geldi. Muslera sakat geldi ondan faydalanmadı. Luyindama milli maçta sakatlandı. Bu fiziksel olarak da mental olarak da oyuncuları yoruyor."

    6

    "Galatasaray'dan kaç oyuncuyu Başakşehir'de oynatırsın? Babel'i koyalım, Lemina'yı beğeniyorum, ayıralım."

    10

    "Bek oyuncuları karşılaştır yine Başakşehir. Orta sahaya bakarsak A Milli Takım'ın oyuncuları Mahmut, Mehmet Topal var. Hücumda oyuna girmeyen oyuncuları var. Bakarsanız, hangi kadro daha kaliteli?"

    11

    "Şu anda Fenerbahçe'nin basketbol takımında enerji yok ya Galatasaray da öyle. 6-0'da da sonuç alırsın ama reaksiyonda problem var."

    12

    "Bugün Ömer Bayram'a 'Olmazsa olmaz' dememizin sebebi diğerlerine göre daha çok enerjisi olduğu için."

    19

    ''Hiçbir hocanın kredisi Fatih Hoca kadar yoktur. Obradovic'e birşey söylüyorsun ya hemen taraftar kızar. Bu konuda taraftar hassas."

    20

    "Fatih Terim aşmış bu yolları, oyunculardan şikayetçi değil gibi gözükmeye çalışıyor ama her basın toplantısından şikayet ediyor. Nzonzi 'Neden İstanbul'dayım?" diyordur."

    21

    "Galatasaray toparlanır büyük kulüp sonuçta bu tür kaoslardan çıkmasını çok iyi bilir. Fatih Terim'in oynadığı Galatasaray 14 yıl şampiyon olamadı. Galatasaray'a ne oldu? Hiçbir şey olmadı."

    22

    "Öyle bir lig oynuyoruz ki, Galatasaray yine şampiyon olabilir. Trabzon'u yenemez mi Galatasaray? Yenebilir ama bu 5 haftayı iyi halletmesi lazım.''

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ