Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Yaşam Rüya Tabirleri Rüyada Boncukçu Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Boncuk Satan Birisiyle Konuşmak Anlamı Nedir?

    Herkes rüya görür fakat herkes gördüğü rüyayı hatırlamayabilir. Uyandığınızda rüya görmediğinizi düşünüyorsanız aslında bu durumun rüyayı hatırlayamadığınızdan kaynaklandığını bilmelisiniz. Rüyalarda birçok tema görülür. Bu temalar günlük hayatta çokça karşılaştığınız şeyler olabilirken bazen de uzun süredir varlığını dahi hatırlamadığınız bir nesne bile olabilir.

    Rüyalar, rüya tabircileri tarafından yorumlanır. Bazen bir rüya yorumunun birçok anlamı ortaya çıkabilir. Farklı din, millet ve dile sahip olan rüya tabircilerinin rüyaları arasında farklar görülebilir. Rüyada boncukçu görmek de farklı rüya yorumcuları tarafından yorumlanmaktadır.

    REKLAM

    Rüyada Boncukçu Görmek Ne Anlama Gelir?

    Rüyada boncukçu görmek çalışma hayatından kadınların yaptığı işlerle uğraşan kişileri işaret eder. Bu kişi kadın işlerini düzenler ve onlara iş hayatında yardımcı olur. Rüyada boncuk görmek rüya yorumcuları tarafından elde edilen mal anlamına gelir. Boncuk gören kişi en kısa sürede refaha kavuşarak istediği mal varlığına kavuşur şeklinde delalet olur.

    Rüyada boncuk görmek kadar boncukçu görmek de hayırlıdır. Rüyada boncukçu görmek hakkı olan kazancı sonunda elde edeceğine işaret olur. Rüya yorumcularına göre rüyada boncukçu görülmesi rüyayı gören kişinin başarılı bir hayat yaşayacağı anlamını taşır.

    Rüyada boncukçu görmek farklı bir rüya yorumcusuna göre helal mal olarak ifade edilir. Aynı zamanda rüyada boncukçu görmek asillik olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişinin değerli insanlarla ya da asil bir kadınla tanışacağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi ve bu kişilerin eline hiç beklemedikleri bir zamanda toplu miktarda para geçer şeklinde yorumlanır.

    REKLAM

    Rüyada yeşil boncuk satan bir boncukçu görmek başarıya işaret olur. Siyah boncuk hastalık şeklinde yorumlanırken mavi boncuk güzel haberler alınacağını işaret eder.

    Rüyada Boncuk Satan Biriyle Konuşmak

    Rüyada boncuk satan birini görmek helal mal anlamına gelirken rüyada boncuk satan biriyle konuşmak yapılacak anlaşmaların habercisi niteliğindedir. Rüyada boncuk satan birisiyle konuştuğunu gören rüya sahibi iş anlaşmaları yaparak istediği kazancı elde eder. Yapılan bu anlaşmayla rüya sahibi emeklerinin karşılığını en kısa sürede alarak mutlu olur.

    Rüyada boncuk satan biriyle konuşmak farklı rüya yorumcuları tarafından da helal kazanç, helal mal sahibi olmak şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi hayatı boyunca sıkıntıya düşmeden kazançlı işlerde yer alır.

    Rüyada Boncuk Satın Almak

    Rüyada boncuk satın almak aşık olmak anlamına gelir. Eğer rüyada boncuk satın aldığını gören genç kız ise hayatının aşkını bulur. Rüyada boncuk satın aldığını gören evli bir kadınsa eşinden uzun zamandır duymadığı tatlı sözleri duyacağına, erkek ise yaşayacağı gizli bir ilişkiye işaret olur.

    REKLAM

    Rüyada Boncuk Satmak

    Rüyada boncuk satmak rüya sahibinin aşık olacağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi hayatının aşkını yakın zamanda bularak mutluluğu yakalar. Rüya yorumcularına göre rüyada boncuk satmak hayırlı olan mala işaret eder. Rüya sahibi hayırlı kazanç elde ederek bu kazançla büyük mal sahibi olur.

    Bir başka rüya yorumcusuna göre boncuk satmak kişinin çevresinden destek alması şeklinde tabir edilir. Rüya sahibi aldığı bu destek sayesinde problemlerinin büyük çoğunluğundan kurtulur. Rüya sahibi ödeyemediği borçları öder ve kısmeti artar şeklinde yorumlanır.

    ÖNERİLEN VİDEO
    Haberi Hazırlayan: Kubilay Kos
    Şurada Paylaş!

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ