Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Sen Anlat Karadeniz 13 Haziran'da yayınlanan 21. bölümüyle sezon finali yaptı. Atv'de ekranlara gelen Tahir'in imkansız aşkını konu alan Sen Anlat Karadeniz dizisinin yeni sezonu izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Dizinin sezon finali bölümünde, Tahir, Vedat'ın tehditleri üzerine gemiden denize atlamıştı. Peki, Tahir ölecek mi? Tahir ve Nefes'in sevdası başladığı gibi Karadeniz'de mi son bulacak? Sen Anlat Karadeniz ne zaman başlayacak? Sen Anlat Karadeniz yeni sezon ne zamn? İşte detaylar...

SEN ANLAT KARADENİZ YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Başrollerini Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu, Sinan Tuzcu ve Öykü Gürman'ın paylaştığı Sen Anlat Karadeniz'in yeni sezon fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragmanın yayınlanmaması ile birlikte yeni sezon tarihi de henüz belli olmadı. Ancak dizinin Eylül ayında yeni sezona başlayacağı tahmin ediliyor.

SEN ANLAT KARADENİZ SEZON FİNALİNDE NELER OLMUŞTU?

Karadeniz'e veda etme zamanı gelmiştir. Deli Tahir ruhundan, canından bağlı olduğu memleketine, Nefes ve Yiğit'le kalabilmek için hasret kalmaya razıdır. Nefes en başından beri bu fikre karşı çıksa da artık onun da yapabileceği bir şey kalmamıştır. Ceylan ile Nefes'i kavuşturamayan yüreği buruk Tahir, Mustafa'nın, Vedat'ın oyunuyla hapse düştüğünü öğrendiğinde her şey arapsaçına döner. Bir yanda dağılma tehlikesiyle karşı karşıya olan, başsız kalmış Kaleliler diğer yandaysa Nefes ve Yiğit vardır. Tahir için tercih yapmak ölümden beterdir.

Bir yandan abisinin suçsuzluğunu ispatlamaya çalışırken diğer yandan kaçıp gittiğini düşündüğü Vedat, en tehlikeli haliyle yanı başındadır. Her şeyini kaybetmiş Vedat için tek bir savaş vardır; olanların suçlusu olarak gördüğü Tahir'in canını almak. Deli Tahir ailesi ve sevdiği kadın arasında tercih yapabilecek midir? Tahir ve Nefes yanı başlarındaki Vedat tehlikesinden kurtulabilecekler midir? Yoksa Tahir ve Nefes'in sevda destanı, başladığı gibi Karadeniz'de mi son bulacaktır?