Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Oyuncu Sinan Çalışkanoğlu kendisine gelen bir mesajı sosyal medya hesabından paylaştı. Bir takipçisi ‘Merhaba Sinan abi, sizi çok seviyorum. Abi, sizden bir isteğim var. Benim Iphone 7 hayalim var. Abicim, maddi sıkıntılar nedeniyle alamıyorum. Sizin için küçük bir şey ama benim için çok büyük… Sizden ricam, bana bir tane hediye alabilir misiniz? Gerçekten çok mutlu olurum.’ sözleriyle ünlü oyuncudan cep telefonu istedi.

Takipçisinin mesajını önce hikaye bölümünden ‘Böyle bir nesil var işte. Iphone7 hayali kuran dangalak nesil!’ sözleriyle paylaşan ünlü oyuncuya tepki geldi. Mesajı gönderen kişinin de hata yaptığını belirten bazı sosyal medya kullanıcıları Sinan Çalışkanoğlu’na ‘yine de böyle bir cevap vermemeliydiniz’ sözleriyle tepki gösterdi.Oyuncu paylaşımını sildi. Ve hesabından yeniden paylaşarak tepkilere bu sözlere yanıt verdi: 

"Bunu yapmak zorunda olduğum için bu postu paylaşıyorum öncelikle sözüm bir çocuğun hayalleriyle oynadığımı söyleyen insanlara bir çocuğun yazdıklarını paylaşıcak kadar vicdansız birisi değilim ben 40 yaşındayım bana 35 yaşında birisi de abi diyor ve bu kişi çocuk değildir.

Rencide etmemek için bütün hesap bilgilerini ve profilini karaladım o mesaj üzerinden yaptığım hazırcı maddiyatçı statükocu zihniyete bir göndermeydi daha önce kitap kışlık ayakkabı mont yardımı yaptığım bir sürü insan geldi aklıma ve hamburgercide çalışıp bir yandan da tiyatro eğitimi almaya çalışan kendimin 25 yaşında ki hali bu paylaşımı o yüzden yaptım pişmanda değilim kimseden de özür dilemiyeceğim ben inandığımı söyledim bana hakaret edip hem dm den hem yorumlardan annemden girip ejdadımdan çıkan insanları da Allah’a havale ediyorum saygılar sevgiler"