Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı, dün akşam ekrana gelen 10. bölümün hemen ardından izleyiciler tarafından araştırılmaya başlandı. Yeni bölümde neler yaşanacağını merakla bekleyen izleyiciler, internet üzerinde "Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı" aramasını yapıyor. Peki Siyah Beyaz Aşk 11. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar.

SİYAH BEYAZ AŞK YENİ BÖLÜM FRAGMANI ÇIKTI MI?

Başrollerini İbrahim Çelikkol ve Birce Akalay'ın paylaştığı Siyah Beyaz Aşk dizisi, dün akşam ekrana gelen 10. bölümüyle izleyicisinin beğenisini kazandı. Yayınlanan 10. bölümün ardından da yeni bölüm fragmanı için heyecanlı bekleyiş başladı.

Yeni bölümde neler yaşanacağı hakkında ipuçları edinmek isteyen izleyiciler, merakla Siyah Beyaz Aşk 11. yeni bölüm fragmanını bekliyor.

Siyah Beyaz Aşk 11. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak kısa bir süre içinde yayınlanması bekleniyor. Yeni bölüm fragmanıyla izleyicilere gelecek hafta ekrana gelecek 11. bölümle ilgili ipuçları verilecek.

SİYAH BEYAZ AŞK 10. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Siyah Beyaz Aşk'ın dün akşam ekrana gelen 10. bölümünde;

Namık Emirhan’ın baş düşmanı Şahin Cigal’ı öldüren Ferhat, ardından cevapsız sorular bırakır. Düşmanının öldüğünü öğrenen Namık Emirhan, her şeyin sorumlusu olarak Aslı’yı görür. Belediye başkanlığı adaylığından çekilmeyi planlayan Namık Emirhan, yeni kararlar alma eşiğindedir.

Aslı, Ferhat’a olan duygularını yeniden sorgular. Ferhat ile hastaneden dönerken arabalarının benzini biter. İkili sığındıkları evde birbirlerinin hayatlarını yeniden sorgularlar. İlk kez Aslı’nın acılarıyla yüzleşen Ferhat, onun bambaşka bir yüzüyle karşılaşır.

Abidin, Gülsüm ile Yeter’in konuşmalarına kulak misafiri olur. Bebeği hakkındaki gerçekleri öğrenen Abidin, çılgına döner. Safiye ile yol ayrımına yaklaşan Abidin, herkesi şaşırtan bir hamle yapar.